Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ та Фонд Ріната Ахметова передають 31 кисневий концентратор до лікарень північного регіону України
16 грудня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

31 кисневий концентратор буде доставлено до «Черкаської міської інфекційної лікарні», «Коростенської центральної міської лікарні Коростенської міської ради», «Лікарні №2 ім. В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради, «Київської міської клінічної лікарні №9» виконавчого органу Київської міської ради, «Чернігівської центральної районної лікарні» Чернігівської районної ради, «Ніжинської центральної міської лікарні ім. Миколи Галицького» Ніжинської міської ради.

Це обладнання життєво необхідне для лікування хворих з середнім ступенем тяжкості. 10-літровий кисневий концентратор KSOC-5, Jiangsu Konsung Bio-Medical Science and Technology Co. Ltd, може одночасно забезпечувати двох пацієнтів, які потребують кисневої підтримки під час лікування COVID-19. Ця безпечна у використанні та енергозберігаюча модель кисневого концентратору стане у нагоді й після пандемії: може бути використана для лікування не тільки захворювань органів дихання, але й серцево-судинної та церебральної судинної систем, захворювань гіпоксії.

«ПУМБ прагне допомогти лікарням у боротьбі з COVID-19, підтримати пацієнтів та лікарів. Разом з Фондом Ріната Ахметова банк доставить 31 кисневий концентратор до 6 лікарень у 4 областях північного регіону. Це територія нашого бізнесу і наш рідний край. Всього у грудні наша команда передає 140 концентраторів до 27 лікарень у різних регіонах України. Віримо, що сучасне обладнання рятуватиме життя українців та сприятиме розвитку медичної системи України», – наголосив Сергій Сотніченко, керуючий відділенням №2 ПУМБ у м. Житомир.

«Медична спільнота дуже вдячна за раніше надану Фондом Ріната Ахметова допомогу лікарні у вигляді апарату ШВЛ. Кисневі концентратори, які сьогодні отримають наші лікарні, дадуть можливість врятувати ще багато людських життів та стануть в нагоді після подолання пандемії  для лікування пацієнтів з легеневою патологією», – акцентував увагу директор «Лікарні №2 ім. В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради Ігор Кухарук.

«З перших днів поширення коронавірусної хвороби на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади місцева влада робила все можливе для забезпечення лікарень всім необхідним для боротьби з невідомою раніше інфекцією: забезпечувала медпрацівників засобами індивідуального захисту, відділення – дезінфікуючими та  лікарськими засобами, медичним обладнанням. З місцевого бюджету було виділено понад 36 млн грн. на подолання COVID-19. Міські заклади охорони здоров’я відчувають підтримку від представників місцевого бізнесу. У лікарні надійшло благодійної допомоги у натуральному вигляді на суму 13 млн грн. Партнерство влади, бізнесу та благодійного фонду, зокрема Першого Українського Міжнародного Банку та Фонду Ріната Ахметова, є чудовим прикладом єднання зусиль задля подолання пандемії», – підкреслила заступниця мера Житомира Марія Місюрова.

Нагадаємо, що на початку грудня ПУМБ в партнерстві з Фондом Ріната Ахметова передав високоякісний ШВЛ до реанімації Київської міської клінічної лікарні №4. А навесні 2020 року закупив медичне обладнання та засоби індивідуального захисту для лікарень Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Донецької та Луганської областей. Всього підтримку отримали 156 лікарень у східній та західній Україні. Банк та Фонд передали до медичних закладів 2 апарати штучної вентиляції легень, 2 інвазійних монітори пацієнта, понад 47 тис. захисних костюмів, 4,4 тис. наборів індивідуального захисту лікарів, 1200 санітайзерів та 650 пульсоксиметрів. Крім того, банк забезпечив за власні кошти страхуванням «СтопКоронавірус» 1,5 тис. лікарів у 9 опорних лікарнях.

Коли Україна стикнулася з пандемією, Рінат Ахметов першим прийшов на допомогу. Він об’єднав ресурси Благодійного Фонду, ДТЕК, ФК «Шахтер», ПУМБ та інших активів SCM. Завдяки цьому 300 мільйонів гривень направлено на допомогу країні у боротьбі з  коронавірусом. Це найбільший вклад одного благодійника у державну медицину. Для ефективної роботи Фондом був створений проєкт «Боротьба з COVID-19 в Україні», який став частиною програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». Проєкт не має аналогів у країні. Це сама велика, системна та масштабна приватна ініціатива, яка направлена на допомогу державним медзакладам у боротьбі з коронавірусом.
 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок