Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Оформлюйте страхові поліси у відділеннях ПУМБ
05 липня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) з 1 липня пропонує своїм клієнтам оформити у відділеннях і точках продажів страховки відразу від 7 провідних страхових компаній України: АСКА, Арсенал Страхування, ARX («AXA Страхування»), ІНГО, VUSO, PZU і АСКО ДС.

Тепер клієнти банку, які обслуговуються у відділеннях і точках продажів, можуть вибирати страхові поліси ОСАГО (Автоцивілку), Добровільне ОСАГО (ДГВ), Туристичне страхування від тієї страхової компанії, цінова політика і умови обслуговування якої клієнтам більш зручні. Завдяки переходу на paperless-процес оформлення поліса в відділеннях і точках продажів займає рекордні 5-10 хвилин.

«ПУМБ прагне надавати клієнтам оптимальну пропозицію по ціні-якості. Співпраця відразу з сімома топовими страховими компаніями дозволяє не тільки обирати саме те оптимальне покриття, яке необхідно клієнту, а й здешевити вартість страхових продуктів за рахунок здорової конкуренції між страховими», - прокоментував начальник відділу банківського страхування роздрібного бізнесу ПУМБ В'ячеслав Меліхов.

Співпраця з 7 страховими компаніями стала можливою завдяки переходу банку на SaaS-платформу «EWA». EWA забезпечує просту і швидку взаємодію страховиків з банком: встановлення партнерських зв'язків, налаштування та надання доступу до страхових продуктів, звітність і інтеграцію з власними обліковими системами.

«Можливості нашого хмарного сервісу EWA дозволяють прискорити процес вибору і оформлення оптимального страхового поліса для клієнтів. Для банку це означає поліпшення клієнтського сервісу та істотну оптимізацію внутрішніх процесів» - прокоментувала Діана Скутельник, CEO, Nexstep Solutions LLC.

Щомісяця клієнти оформляють в ПУМБ близько 4 тисяч страхових полісів stand-alone (не пов'язаних з оформленням банківських продуктів). Нагадуємо, що оформити страховий поліс можна також на сайті банку

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок