Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Оформити техніку в кредит від ПУМБ тепер також можна в Тульчині та Могилів-Подільському
20 листопада 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) почав кредитувати покупців магазинів «ПМП Техніка» у Вінниці, «Техноярмарок» у Вінниці та Тульчині, а також «Віннімаг» у Вінниці та Могилів-Подільському. У кредит від ПУМБ можна оформити покупку без обов'язкового початкового внеску, а також без відсотків на період до 10 місяців. Кредитування здійснюється за допомогою брокерського програмного забезпечення без присутності в точці продажу спеціаліста банку.

Нагадаємо, що зараз за допомогою брокерського каналу продажів ПУМБ видає товарні кредити на покупки в АЛЛО, Ельдорадо, Фокстрот, СOMFY, МOYO, Цитрус, Ringoo, iStudio, Brain, Speak Up, Техномаркет, WEB HOUSE, Vicotec, ttt.ua, Мобільні фішки, мережі магазинів tехнопростір в Хмельницькому та будівельному супермаркеті ВЕНА в Чернігові.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок