Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

До Нового року ПУМБ розігруватиме гроші на святковий стіл за розрахунки усіма картками банку
16 листопада 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З 16 листопада до 31 грудня оплачуйте покупки в будь-яких магазинах за допомогою будь-якої карти ПУМБ - зарплатної, дебетної, кредитної, включаючи картки «Ренесанс Кредит», на суму від 200 грн, реєструйте кожну транзакцію на сайті банку та вигравайте гроші на святковий стіл. Щотижня розігрується 1 сертифікат на 5000 грн і 5 сертифікатів по 1000 грн. Для клієнтів ПУМБ новорічні подарунки починаються вже сьогодні.

Вигравати в акції «5 000 грн на святковий стіл» просто:

1. Розраховуйтесь будь-якою карткою ПУМБ за свої покупки в будь-яких магазинах на суму від 200 грн. за одну операцію.

2. Реєструйте кожну таку транзакцію на сторінці сайту ПУМБ www.pumb.ua/NY. У формі реєстрації потрібно буде вказати електронну пошту, мобільний телефон, суму покупки, перші шість і останні чотири цифри номера картки, а також дані з чека POS-терміналу, (унікальний 12-значний код транзакції і дату покупки).

3. Щотижня по середах відбувається розіграш серед всіх транзакцій, виконаних та зареєстрованих минулого тижня (з понеділка по неділю включно).

Розіграші проводяться за допомогою випадкового вибору на random.org. З переможцем зв'язується агентство-виконавець Акції. Крім цього прізвища переможців тижня публікуються на сторінці акції на сайті ПУМБ. Докладні правила акції - на сайті ПУМБ www.pumb.ua/NY

Що більше оплат картками ПУМБ щотижня - то більше шансів на виграш!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок