Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Переможці четвертого розіграшу серед вкладників депозиту «15 ПРО МАКС»
17 травня, п'ятниця
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Вітаємо переможців четвертого розіграшу серед вкладників депозиту «15 ПРО МАКС»:

Надія               +38095****794

Алла                +38050****875

Також, нагадуємо переможців першого, другого та третього етапів акції. Розіграш триматиме до 31 травня 2024 року, тож не пропустіть чудову нагоду виграти одне з 15 щедрих заохочень по 15 тисяч гривень кожне! В розіграші приймають участь усі вкладники депозиту «15 ПРО МАКС», які відкрили депозит на суму від 10 тис. грн. Розіграш проводиться щотижня за допомогою сервісу random.org. Правила акції

ПУМБ довіряють українці та держава. Так, у квітні 2024 розмір  депозитного портфелю ПУМБ в гривні досяг рекордної позначки -  клієнти банка розмістили на депозитних рахунках 20 млрд грн, а банк, за даними НБУ станом на 1 квітня 2024 року,  увійшов до ТОП-3 банків України за розміром строкового депозитного портфелю клієнтів-фізичних осіб у гривні. 

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок