Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Вітаємо переможців другого етапу акції «Весна з Ria»
15 травня, середа
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Вітаємо переможців другого етапу  акції «Весна з Ria»! Повний перелік щасливчиків,  доступний за лінком

Нагадуємо, що до кінця травня триває акція «Весна з Ria» - усі українці, які протягом травня отримають грошові перекази Ria Money Transfer  у застосунку ПУМБ на суму від 50 USD/EUR можуть приняти участь у розіграші кешбеків на суму 200 грн або 1000 грн. Розіграш кешбеків відбувається за за допомогою сервісу random.org. Один учасник може отримати обидва кешбеки. Детальні умови акції за лінком.

Інформація про акцію на сайті Ria Money Transfer.

Переможці  першого етапу акції – за лінком

Також, нагадуємо, що до 31.05.2024 діятимуть знижки до -25% від комісії за перекази в Україну з Молдови та Вірменії. Для отримання знижки необхідно вказати промокод RIA25MD (з Молдови) та RIA25AM (з Вірменії).

Відправка з Молдови через відділення банків, які приймають участь у акції: maib, Viktoriabank, Moldinconbank, Fincombank, Posta Moldovey, EuroCreditBank. Більше інформації за лінком. Відправка з Вірменії через відділення банків: ArdshinBank, AraratBank, HayPost, Evocabank, Armeconombank, acba, IDBank, Amio Bank.  Більше інформації за лінком.

Отримати перекази Ria Money Transfer в Україні можуть як існуючі, так і нові клієнти ПУМБ. Новим клієнтам достатньо скачати застосунок, зареєструватися онлайн за допомогою Дії, паперового паспорту або паспорта - ID картки та відкрити картку банка.

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок