Mobile app
go go
Promos

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Вітаємо переможців другого етапу акції «Весна з Ria»
15 May, Wednesday
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Вітаємо переможців другого етапу  акції «Весна з Ria»! Повний перелік щасливчиків,  доступний за лінком

Нагадуємо, що до кінця травня триває акція «Весна з Ria» - усі українці, які протягом травня отримають грошові перекази Ria Money Transfer  у застосунку ПУМБ на суму від 50 USD/EUR можуть приняти участь у розіграші кешбеків на суму 200 грн або 1000 грн. Розіграш кешбеків відбувається за за допомогою сервісу random.org. Один учасник може отримати обидва кешбеки. Детальні умови акції за лінком.

Інформація про акцію на сайті Ria Money Transfer.

Переможці  першого етапу акції – за лінком

Також, нагадуємо, що до 31.05.2024 діятимуть знижки до -25% від комісії за перекази в Україну з Молдови та Вірменії. Для отримання знижки необхідно вказати промокод RIA25MD (з Молдови) та RIA25AM (з Вірменії).

Відправка з Молдови через відділення банків, які приймають участь у акції: maib, Viktoriabank, Moldinconbank, Fincombank, Posta Moldovey, EuroCreditBank. Більше інформації за лінком. Відправка з Вірменії через відділення банків: ArdshinBank, AraratBank, HayPost, Evocabank, Armeconombank, acba, IDBank, Amio Bank.  Більше інформації за лінком.

Отримати перекази Ria Money Transfer в Україні можуть як існуючі, так і нові клієнти ПУМБ. Новим клієнтам достатньо скачати застосунок, зареєструватися онлайн за допомогою Дії, паперового паспорту або паспорта - ID картки та відкрити картку банка.

Promos

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback