Мобільний додаток
перейти перейти
Преса про нас

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Колонка Себастіана Рубая для nv.ua: три пріоритети банківського сектора України на 2019 рік
17 квітня 2019
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Заступник Голови Правління ПУМБ з роздрібного бізнесу Себастіан Рубай розповів в колонці для сайту nv.ua про три основні пріоритети для банківського сектора в 2019 році.

На думку банкіра, 2019 стане роком короткострокового кредитування. Споживачеві психологічно легше скористатися інструментом, який вже є у нього на руках - наприклад, розплатитися кредитною карткою і поступово виплачувати суму заборгованості, або оформити розстрочку за допомогою тієї ж карти і мобільного додатку, ніж брати кредит в банку.

Розширення кредитування загострить необхідність в залученні гривневих депозитів. Банкам доведеться переглянути свої пропозиції і змістити акцент на продукти з більш вільним управлінням. Простіше кажучи, найбільшу кількість клієнтів залучить не той, хто запропонує високі ставки, а той, хто запропонує надійність і залишить за клієнтом можливість контролювати кошти.

Віддалені канали обслуговування будуть стрімко набирати популярність. У 95% випадків клієнтові не потрібно відвідувати відділення банку - все можна вирішити через онлайн-банкінг. Банки не тільки будуть пропонувати клієнтам широкий функціонал мобільного банкінгу. Клієнти стануть партнерами у створенні додатків. Рейтингуючи додатки в маркетах, залишаючи свої коментарі, клієнти будуть безпосередньо впливати на якість додатків і навіть задавати темп розробникам.

Повний текст колонки можна прочитати за посиланням

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок