Мобільний додаток
перейти перейти
Преса про нас

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Реструктуризація зовнішнього боргу може сприяти ослабленню девальваційного тиску на гривню – банкіри
18 травня 2015
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

«Реструктуризація зовнішнього боргу послабить тиск на платіжний баланс, це призведе до зниження девальваційного тиску. Окрім того, реструктуризація знизить ризик дефолту країни за суверенними облігаціями, тому можна очікувати, що приплив грошей по фінансовому рахунку платіжного балансу буде вищим, ніж він міг би бути у випадку відсутності реструктуризації», − прокоментувала начальник аналітичного відділу ПУМБ Євгенія Ахтирко.

Разом з тим Є. Ахтирко вважає, що реструктуризація зовнішнього боргу позитивно відобразиться на іміджі країни і ставленні до неї зовнішніх кредиторів.

«Реструктуризація позначиться позитивно. Вона дозволить розширити коло потенційних кредиторів та інвесторів, оскільки більшість із них не може працювати з документами країни з високим ризиком дефолту», - сказала вона.

Джерело: Інтерфакс-Україна
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок