Мобільний додаток
перейти перейти
Преса про нас

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Чому вкладники розміщують депозити на суми понад 200 тисяч гривень?
27 червня 2014
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Що мотивує вкладників розміщувати депозити на суму понад 200 тисяч гривень, незважаючи на те, що вони не покриваються гарантіями ФГВФО? Які методи використовують банки для залучення таких вкладників? Запитував у експертів Prostobank.ua

Микита Малясов, начальник відділу депозитів ПУМБ Основна причина – практично повна відсутність альтернативи класичним строковими депозитами внаслідок недостатнього розвитку в Україні фондового ринку (для приватних клієнтів) та інших каналів інвестування, а також низького рівня фінансової культури населення. Адже для роботи з іншими, складнішими фінансовими інструментами необхідно спеціальну освіту і постійне відстежування тенденцій на відповідних ринках.

 Крім цього, більшість банківських установ України при розміщенні вкладником великого депозиту пропонують йому різні форми лояльності: підвищена ставка; овердрафти під заставу цього депозиту; знижки за іншими банківськими послугами; оформлення преміальних платіжних карт за зниженими тарифами. 
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок