Мобільний додаток
перейти перейти
Преса про нас

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Онлайн-банкінг від українських банків: що пропонують в 2013 році
03 грудня 2013
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Стрімко зростає попит на інтернет-банкінг від українських фінустанов. Банки ж у свою чергу намагаються не відставати, збільшуючи пропозицію. Які банки пропонують онлайн-обслуговування в кінці осені-2013 і скільки воно коштує, дізнавався Prostobank.ua

За дослідженням компанії «Простобанк Консалтинг» на 25.11.2013 р., послугу інтернет-банкінгу пропонують 38 банків з числа 50-ти лідерів за активами. За останні два роки пропозицію онлайн-банкінгів від великих банків зросла.
Але ще стрімкіше зростає попит на дистанційні послуги банків. «Кількість користувачів онлайн-банкінгу зростає. Цього року приріст користувачів інтернет-банкінгу банку ПУМБ склав близько 30%. Одночасно зростає кількість активних користувачів і їх залученість, тобто кількість виконуваних ними операцій », - розповідає Володимир Гугуєв, начальник відділу інтернет-технологій Першого Українського Міжнародного Банку.

Джерело: Prostobank.ua

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок