Мобільний додаток
перейти перейти
Преса про нас

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Президент України присвоїв Артуру Загородникову звання «Заслуженого економіста України»
14 листопада 2013
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Згідно з Указом Президента України № 448/2013 від 24.08.2013 р., Загородникову Артуру Германовичу, голові Комітету Незалежної асоціації банків України (НАБУ) з питань регуляторної політики і нагляду, члену Ради НАБУ, було присвоєно звання «Заслужений економіст України».

Артур Германович Загородников, заступник Голови Правління з розвитку бізнесу, член правління «ПЕРШОГО УКРАЇНСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО БАНКУ», був відзначений в Указі Президента України про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України. Артур Германович отримав державне звання «Заслужений економіст України» за значний особистий внесок у розвиток економіки держави, істотні трудові здобутки та високий професіоналізм.

НАБУ щиро вітає Артура Германовича і бажає йому нових досягнень на професійній ниві.

Джерело: Незалежна Асоціація Банків України

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок