Мобільний додаток
перейти перейти
Преса про нас

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

«Кредит-Рейтинг» переглянув рейтинги надійності банківських депозитів
19 лютого 2013
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про результати перегляду рейтингів надійності банківських вкладів (депозитів), присвоєних раніше українським банкам.

На колишньому рівні були підтверджені рейтинги 18 банківських установ (серед них непублічні рейтинги 5 банків) рейтинг одного банку призупинений. З числа публічних рейтингів на сьогодні оцінку 5 (найвища надійність) мають 6 банківських установ та 7 банків мають рейтинг 4 (висока надійність).

Агентство підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) на рівні «5» (найвища надійність).

Оновлення рейтингу відбулося 5 лютого 2013 р. Визначення рейтингу надійності здійснюється за спеціально розробленою рейтинговою шкалою і характеризує рівень відносної надійності депозиту в банку порівняно з вкладами в інших українських банках.

Рейтинг надійності банківських депозитів на рівні «5» (найвища надійність) означає, що банк є надійним, мінімально чутливим до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних факторів.

Джерело: Кредит-Рейтинг

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок