Мобільний додаток
перейти перейти
Преса про нас

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Портал Банки.ua подякував ПУМБ за вирішення проблем клієнтів через «Народний рейтинг»
06 лютого 2013
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Так, в минулому році Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ), що входить до групи найбільших, залишив 8 відповідей (всього більше 20 відгуків) на повідомлення клієнтів.

«Ми прагнемо надавати клієнтам сервіс найвищого рівня та відповідати міжнародним стандартам обслуговування. Наша метою – бути одним з провідних гравців банківського ринку України, насамперед за рівнем сервісу. Ми уважно ставимося до побажань і пропозицій наших клієнтів, які вони залишають за телефоном гарячої лінії, на сайті банку, на офіційних сторінках ПУМБу в соціальних мережах, на форумах і в «Народному рейтингу» на порталі Банки.ua. Взаємодія з клієнтами відбувається на тих майданчиках, де їм зручніше спілкуватися з банком. Відгуки клієнтів дозволяють банку вдосконалювати процес надання послуг, і ми бачимо, що це вже приносить результат. За підсумками дослідження за методикою «Таємний покупець» за минулий рік якість обслуговування значно підвищилося. Звіт цього дослідження розміщений у вільному доступі на сайті банку», - зазначила Тетяна Черненко, керівник департаменту стратегічного маркетингу ПУМБу.

Джерело: Banki.ua

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок