Мобільний додаток
перейти перейти
Преса про нас

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Збереження довіри вкладників вимагає від банків більшої відкритості
28 грудня 2012
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Прозорість бізнесу банків – основна умова довіри вкладників. У нинішніх умовах банки повинні концентруватися не на максимізації прибутку, а на мінімізації ризиків.

У часи економічної турбулентності банки можуть зберегти довіру до себе тільки завдяки відкритій інформаційній політиці. Таку думку в коментарі ZN.UA висловив голова правління ПУМБ Сергій Черненко.

«Своєчасне розкриття повної та достовірної інформації про фінансові результати і стратегії банку дозволяє забезпечити акціонерам, інвесторам, клієнтам і всім зацікавленим сторонам можливість прийняття обґрунтованих рішень. Чим більша кількість банків буде цікавитися підвищенням стандартів прозорості бізнесу, тим вищою буде довіра населення і бізнесу до банківської системи в цілому», – підкреслив банкір.

Джерело: Зеркало недели

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок