Мобільний додаток
перейти перейти
Преса про нас

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Портфельний венчур (КоммерсантЪ-Украина)
20 листопада 2012
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Через високі ризики вкладень в інвестиційні інструменти показники їх прибутковості повинні перевищувати ставки по банківських депозитах. На сьогодні клієнтам private banking пропонують формувати індивідуальні інвестпортфелі з мінімально заданою прибутковістю, яка як мінімум є не нижчою від існуючих дорогих банківських депозитів. До стандартних інвестиційних інструментів відносять банківські метали, цінні папери, а також складні структуровані продукти.

Інвестиційні послуги для клієнтів private banking (PB) сьогодні в тій чи іншій формі пропонують всі провідні гравці. Тим не менше багато банків не вважають даний напрямок пріоритетним і не займаються його активним просуванням.

На даний момент, на думку керівника департаменту цінних паперів ПУМБ Марини Трегубенко, інвестиційне спрямування PB є малозатребуваним через вузький набір інструментів, який банки можуть запропонувати своїм клієнтам на українському ринку. Традиційно в рамках цього комплексу послуг вкладати кошти можна як у діючі фонди, які вже знаходяться в управлінні у банківських КУА, так і в інвестиційні портфелі, сформовані під клієнта відповідно до його індивідуальних побажань. За інформацією пані Трегубенко, клієнтам ПУМБ доступні індивідуальні рішення по формуванню і управлінню портфелем цінних паперів.

Джерело: газета "КоммерсантЪ-Украина", додаток "Персональный банкинг" від 8 листопада 2012 р.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок