Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Купівля PLN та GBP у додатку ПУМБ Online
05 грудня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Потрібні злоті або фунти стерлінгів? ПУМБ запропонував українцям можливість купувати польські злоті та британські фунти стерлінгів у додатку ПУМБ Online.

Якщо ви або ваші рідні та близькі знаходитесь за кордоном або постійно робите покупки в закордонних онлайн або офлайн-магазинах  - обміняти та купити USD, EUR, PLN та GBP можна лише у декілька кліків. Зверніть увагу, що на такі операції є обмеження — 50 тис. грн на місяць. 

Сервіс обміну та купівлі валюти доступний як чинним, так і новим клієнтам. Чинним клієнтам ПУМБ достатньо зайти у розділ «Платежі» в ПУМБ Online та натиснути «Обмін валют». Новим клієнтам для доступу до усіх сервісів достатньо завантажити додаток, зареєструватися за допомогою цифрових документів та відкрити всеКАРТА.

Також, нагадуємо про новий сервіс «Валютні перекази між найближчими родичами». Ця послуга дозволяє клієнтам банку здійснювати миттєві валютні перекази з власної картки на картку найближчого родича, який також є клієнтом ПУМБ. Перекази можливі в USD, EUR, PLN та GBP. Перекази без комісій та зайвих переплат. 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок