Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Купівля PLN та GBP у додатку ПУМБ Online
05 December 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Потрібні злоті або фунти стерлінгів? ПУМБ запропонував українцям можливість купувати польські злоті та британські фунти стерлінгів у додатку ПУМБ Online.

Якщо ви або ваші рідні та близькі знаходитесь за кордоном або постійно робите покупки в закордонних онлайн або офлайн-магазинах  - обміняти та купити USD, EUR, PLN та GBP можна лише у декілька кліків. Зверніть увагу, що на такі операції є обмеження — 50 тис. грн на місяць. 

Сервіс обміну та купівлі валюти доступний як чинним, так і новим клієнтам. Чинним клієнтам ПУМБ достатньо зайти у розділ «Платежі» в ПУМБ Online та натиснути «Обмін валют». Новим клієнтам для доступу до усіх сервісів достатньо завантажити додаток, зареєструватися за допомогою цифрових документів та відкрити всеКАРТА.

Також, нагадуємо про новий сервіс «Валютні перекази між найближчими родичами». Ця послуга дозволяє клієнтам банку здійснювати миттєві валютні перекази з власної картки на картку найближчого родича, який також є клієнтом ПУМБ. Перекази можливі в USD, EUR, PLN та GBP. Перекази без комісій та зайвих переплат. 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback