Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Рекомендації ПУМБ для корпоративних клієнтів із стабілізації їхнього режиму роботи по платежах
30 червня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

 
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) оперативно розробив ряд практичних рекомендацій для корпоративних клієнтів для безперебійного виконання операцій у зв'язку з масовим поширенням вірусів.

Так, для забезпечення безпеки робочого місця користувачеві необхідно встановити оновлення для ОС Windows XP/Server 2003/8* із сайту Microsoft за посиланням. Для більш нових версій ОС Windows необхідно активувати опцію автоматичного оновлення ОС.

Для роботи з ЕЦП (електронно-цифровим підписом) можливі декілька варіантів. Скористатися послугою «Онлайн ЕЦП» - зберігання ЕЦП на сервері банку або згенерувати новий ключ ЕЦП користувача зі зберіганням на знімному носії.

З метою безперебійної роботи в банкінгу ПУМБ Онлайн Корпоративний важливо забезпечити роботу користувача на окремому робочому місці, поза локальною мережею підприємства або в ОС, яка відмінна від Windows, наприклад, MacOS, Linux, Android, IOS, і т.д.; або скористатися робочим місцем самообслуговування для корпоративних клієнтів у відділенні ПУМБ.

Такі дії дозволять підвищити рівень захисту фінансової інформації та відновити доступ до рахунків компанії, виконувати всі типи безготівкових операцій та забезпечити обмін інформацією клієнт-банк і банк-клієнт.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок