Mobile app
go go
Press about us

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Гальмівний у шлях (Бизнес)
20 November 2012
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Ознаки стагнації українського автомобільного ринку намітилися ще в серпні поточного року, коли було реалізовано всього 18,5 тис. нових легкових машин. Це на 11% менше, ніж у липні нинішнього року, і на 12% – ніж в серпні минулого. Дана тенденція остаточно підтвердилася у вересні, коли кількість проданих авто, незважаючи на кінець сезону відпусток, знизилася ще майже на 1% в порівнянні з серпнем – до 18,3 тис. штук. Згідно зі статистичними даними, обсяги реалізації легкових автомобілів за 9 місяців 2012 приблизно відповідають показникам аналогічного періоду 2011р. Експерти, які на початку року прогнозували зростання ринку, змінили свою думку, і тепер очікують, що за підсумками 2012 р. реалізація складе 200-220 тис. авто, тобто не більше, ніж в 2011 р. За оцінками учасників ринку, зараз в кредит населенню продається 20-25% усіх нових машин.

Максим Мироненко, керівник департаменту розвитку продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ:

"Варто зазначити, що в I кварталі ринок автокредитування практично завмер. У січні та лютому авто продавалися дуже слабо, і ринок оживився лише в березні. Ставки поступово зростають: у вересні минулого року взяти машину в кредит можна було в середньому під 12%, а в цьому році – під 15-16% річних. Ми очікуємо, що за підсумками року буде продано близько 200 тис. автомобілів і з них близько 20%, 40 або тис., в кредит. В цьому році актуальними є партнерські програми банків з автосалонами та страховими компаніями. З огляду на дорожнечу кредитів, така співпраця дозволяє утримати попит на автомобілі. За рахунок того, що кожен з учасників буде ділитися своєю маржею, можна створювати привабливі для покупця умови придбання автомобіля. Взагалі, ринок автокредитування значно скоротився в порівнянні з 2008 р. Якщо в 2008 р. банки видали близько 450 тис. позик на купівлю авто, то до кінця 2012 р. цей показник складе 40 тис. У 2008 р. було продано близько 650 тис. машин, а в 2012 р. реалізують приблизно 200 тис. авто . Таким чином, автомобільний ринок скоротився лише в три рази, а кредитування – в ​​10 разів".

Джерело: щотижневик "Бизнес" №42 від 15.10.12.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback