Мобільний додаток
перейти перейти
Відгуки клієнтів

Пропонуємо Вам ознайомитися з думкою наших клієнтів про якість обслуговування в банку, а також дізнатися про найкращі точки продажу, скориставшись результатами останніх опитувань.

Подяки клієнтів

Я бажаю залишити подяку! Неодноразово зверталась у відділення нашого банку у м. Рівне і завжди обслуговування було на вищому рівні. Робота з нашим банком завжди швидка, без додаткових проблем, все чітко та професіонально. В цілому, я дуже задоволена банком.

10.06.2019

м. Рівне, приватний клієнт Алла

Хочу залишити подяку співробітнику відділення м. Полтава відділення №3 Чайку Альону. Дуже задоволений креативним мисленням співробітника і за дуже швидке рішення моєї проблеми. Хочу акцентувати увагу на те, що співробітник по - сучасному підійшов до вирішення питання скориставшись ПУМБ Онлайн. Я не сидів у черзі і за це дуже вдячний.

07.06.2019

м Полтава, приватний клієнт Станіслав

Бажаю залишити подяку працівнику відділення банку м.Херсон пр. Ушакова, 58 керівнику відділення Таросовій Наталії Володимирівні за її професіоналізм у роботі, за те що Наталія Володимирівна - професіонал у своїй справі, що допомогла вирішити проблему. За те, що вона добра та відповідальна.

27.06.2019

м. Херсон, приватний клієнт Ірина

Зверталася до відділення банку для отримання кредитної картки. Співробітник Корж Н. розповіла про умови користування карткою. Процес оформлення зайняв мало часу і не довелося довго чекати рішення банку. Також співробітник ознайомив з мобільним додатком, де розповів які операції в ньому можна здійснювати. Візитом відділення банку дуже задоволена.

02.04.2019

м. Суми, приватний клієнт Валентина

Я ще ніколи раніше не зустрічав ні в одному банку такого рівня сервісу як в ПУМБ. Все на вищому рівні! Особлива подяка Тетяні (керівнику відділення) за дбайливе ставлення. Вона, просто, як наша фінансова "мама". Завдяки їй у відділенні себе почуваєш комфортно, як у себя вдома. Подяка керівнику відділення.

11.04.2019

м. Одеса, приватний клієнт Артем

Хочу висловити щиру подяку вашому співробітнику Валентині Михайлюк, чудова людина, обслуговування неймовірне, настрій був покращений на 100%. Завдяки їй Ваш банк став для мене авторитетним. Щиро прошу віддячити такого неймовірно хорошого співробітника.

26.04.2019

м. Київ, приватний клієнт Ауріка

Робота Вашого Банку ПУМБ, а саме центральне відділення, на високому рівні. Працівники Банку поводяться чемно, на питання відповідають оперативно і обслуговують швидко, без особливих затримок і втрати часу. Величезна подяка усім, хто організовує так роботу, а хлопці, які чергують біля входу, заслуговують на заохочення і просування по роботі. Вони просто молодці! Величезне спасибі і вдачі.

21.05.2019

м. Маріуполь, приватний клієнт Сергій

В черговий раз, приємно вразили своїм професіоналізмом, лояльністю, бажанням надати допомогу в знанні банківських можливостей співробітники ПУМБ. Особливо хотів би відзначити Кураксіна Володимира. Вперше зустрічаю такого співробітника банку, який би в неробочий час поїхав би захищати інтереси свого клієнта в Пенсійний фонд (Шевченківський р-н., Г. Харьков) і зміг таки відстояти свою позицію і повернути клієнта в ПУМБ з "Приват Банку", куди був переведений його пенсійний рахунок абсолютно обманним шляхом. Успіхів Вам і подальшого розвитку.

21.05.2019

м. Харків, приватний клієнт Олег

15.05.2019 я звернувся до відділення банку для отримання своєї пенсійної картки за терміном. Отримав талон для обслуговування в електронній черзі і присів очікувати виклику оператора. Всі співробітники в цей час обслуговували інших клієнтів, в черзі чекало 2-3 клієнта. Я звернувся до начальника співробітників цього відділення і озвучив з якого питання очікую. Керівник провела мене до зустрічаючого біля входу співробітника Галінач Карини, яка в цей момент була вільна і попросила обслужити мене. Я вдячний начальнику за сумлінне ставлення до своїх службових обов'язків, повагою з боку підлеглих, які, в свою чергу обслуговують клієнтів з високим ступенем культури і знанням справи. Я прошу винести заохочення начальнику Блохіній Д.Ю.

15.05.2019

м. Запоріжжя, приватний клієнт Анатолій

Сьогодні 16.03 вдруге користувався послугами банку, а саме купував долари. Вразило обслуговування. Касир заслуговує на велику подяку. Це справжній європейський банк. Спасибі Вашим співробітникам! І наостанок:"Ми працюємо для Вас, приходьте!" – це вражає.

16.03.2019 

м. Кам’янське, приватний клієнт Рома

Висловлюю свою щиру вдячність Вашому співробітнику Муравицькій Світлані. Такої уваги і щирого бажання допомогти я не очікувала зустріти в ПУМБ, але, завдяки таким прекрасним людям як Світлана, я змінила своє ставлення до Вашого банку. Будь ласка, цінуйте таких співробітників, тому що завдяки їм репутація банку виросте в сотні разів серед звичайних клієнтів, виникне довіра. Подяка за обслуговування спадкоємця при здійсненні виплати по ЕСКРОУ рахунку за померлим клієнтом (операція була без відкриття рахунку).

27.03.2019

м. Запоріжжя, приватний клієнт Катерина

Я дуже задоволений роботою менеджера Горлового Алексія Генадійовича. Цей менеджер завжди і вчасно виконує роботу, нагадує мені про майбутні питання. Я завжди рекомендую цього менеджера своїм колегам.

15.03.2019

м. Маріуполь, юридична особа, ОСББ

Добрий день! Хочу висловити подяку менеджеру відділення №1 м. Запоріжжя за оперативну і якісну роботу 26.01.2019 р. і співробітникам головного офісу, які розглядали заявку про надання ліміту на кредитну картку. Дійсно, оформлення і розгляд зайняло, в цілому, не більше години. При цьому, дана послуга мені дуже допомогла, тому що інший банк, розповідаючи про чудову послуги розстрочки за товар, просто відмовив у ній, не вказуючи причини і не дивлячись на доходи, які були вказані. Спасибі велике команді ПУМБ. Ви кращий банк!

26.01.2019 р. 

м. Запоріжжя, приватний клієнт Людмила

Я прийшла до відділення ПУМБ щоб оформити депозит. Мене обслуговувала неймовірно професійний менеджер Марина Стасенко. Марина детально розповіла про умови депозитів, допомогла обрати банківський продукт, швидко та професійно оформила депозит, навчила мене користуватися терміналом для поповнення картки, порадила завантажити додаток ПУМБ для мобільного рахунку. Додаток дуже зручний, із задоволенням користуюсь. Сподіваюсь, що чудова робота Марини завжди буде високо оцінена у банку.

21.02.2019

м. Київ, приватний клієнт Марія

Я є Клієнтом Вашого Банку і хочу виразити вдячність за високу якість обслуговування спеціаліста Дяченко Віти, яка допомогла вирішити всі мої фінансові питання і навіть посприяла розблокуванню мого рахунку, і повернула мої кошти про які я навіть не знав під час візиту для закриття кредиту. В подарунок отримав Кредитну карту від Вашого Банку, за що дуже вдячний.

26.02.2019

м. Київ, приватний клієнт Володимир

Хочу висловити подяку співробітникам відділення № 2 в Харкові, які допомогли моїй мамі в стресовій ситуації відправити грошовий переказ Western Union мені в Таїланд. Мене там пограбували на початку березня, і я залишився без засобів для існування.

31.03.2017 

м. Харків, приватний клієнт, Юрій

Моє підприємство обслуговується в Київському відділенні № 33. Дуже задоволені! Кожен раз, коли звертаємося, будь-яке питання вирішується оперативно, професійно і з любов'ю! Доводиться звертатися і в інші банки - відчувається різниця саме в відношенні персоналу до нас, клієнтам. Радує також клієнт-банк і ПУМБ завжди на висоті! Хочу висловити вдячність за таку класну роботу керуючої Ірині і Олені Полосенко. Успіху і процвітання відділенню. Будемо рекомендувати вас друзям!

01.02.2017

м. Київ, корпоративний клієнт, Ганна

Вдячний всьому колективу Черкаського відділення №2 за надану допомогу в отриманні видачі вкладу, розміщеного в банку «Михайлівському».

23.02.2017 

м. Черкаси, приватний клієнт, Миколай

Хочу подякувати ПУМБ за сервіс. На всі мої запитання в Харківському відділенні №4 я отримав відповідь за лічені хвилини. На жаль, не зміг запам'ятати всіх, з ким мені пощастило спілкуватися. Хочу відзначити Аліну Гальченко за допомогу в оформленні заяви. Рішення неприємного питання перетворилося в суща дрібниця.

14.09.2016

м. Харків, приватний клієнт, Сергій

Дуже вдячна Наталії Тарасової з відділення №1 в Херсоні за чуйність, увагу до літньої людини при обслуговуванні, душевне розуміння вкладників, доброту і чуйність. Так потрібно працювати всім.

28.09.2016

м. Херсон, приватний клієнт, Людмила

Дуже приємно було отримати в Київському відділенні №15 переклад Western Union після того, як пройшовши алею з 5 банків, зіткнулася з різними «вигадками»: немає валюти, зависла техніка і т.д. У ПУМБ обслуговування дійсно на європейському рівні.

06.09.2016

м. Київ, приватний клієнт, Лідія

Висловлюю особливу подяку Заваліхатько Оксані за чудове обслуговування, людське і чуйне ставлення, увагу і коректність. Щира подяка і від усіх клієнтів банку «Фінанси і Кредит» Жовтоводського відділення, які обслуговувалися в Оксани в відділенні №4 ПУМБ в м. Кривий Ріг. Оксану вже все знають в м. Жовті Води як найкращого оператора ПУМБ.

12.01.2016

м. Кривий Ріг, приватний клієнт, Валентина

Дуже вдячна співробітникам відділення №1 м. Харкова за прекрасне обслуговування клієнтів банку. Я, колишня клієнтка банку «Фінанси і Кредит», отримала належну мені суму виплат по Фонду гарантування вкладів. Дуже вдячна начальнику відділення Афанасьєвої Вікторії і провідному спеціалісту Поповій Ользі за інтелігентність, культуру, високий професіоналізм та за безпеку, конфіденційність клієнта. Я вважаю, що керівництво ПУМБ знаходить справжніх професіоналів у банківській сфері.

13.01.2016

м. Харків, приватний клієнт, Елла

Я вдячний за те, що в важкий період відділення банку в Донецькій області, м. Красноармійськ, вул. Леніна 129, не припиняє працювати, працює швидко і чітко.

20.01.2016

м. Красноармійськ, приватний клієнт, Сергій

Дякую Олесі Швець, яка дуже уважно, чуйно, швидко і професійно виконує свої обов'язки. Співробітник — такий, як потрібно! Величезна подяка самому банку, який швидко дає дозвіл на кредит, не мучить клієнтів. Спасибі і касиру Одеського відділення №8 Чоботар Аллі.

20.01.2016

м. Одеса, приватний клієнт, Юлія

Висловлюю глибоку вдячність за високий професіоналізм керівнику сектора бізнесу фізичних осіб Харківського відділення №2 Іваненко Наталії. Вона проявила ініціативу, обдзвонила всі вертикалі і вирішила поставлене перед нею завдання. Також величезне спасибі стажисту Стукалова Сергію за виявлену участь в моїй проблемі — списання простроченої заборгованості по КК із зони АТО.

22.01.2016

м. Харків, приватний клієнт, Анна

Хочу висловити величезну подяку співробітникам відділення ПУМБ №2 на вул. Словацького, 4 у Львові Смереці Наталі і Паркасевич Ользі. Здавалося у безвихідній ситуації, за 8 хвилин до закінчення робочого дня, вони не тільки не відмовили у послузі, а й запропонували вирішення проблеми, просто показали найвищий рівень банківського обслуговування. Справа в тому, що я спеціально їхав з Польщі саме в це відділення, щоб забрати гроші з Фонду гарантування вкладів, і тут же повернутися назад. Нажаль, автобус запізнився і я потрапив до відділення в останні хвилини перед закриттям, коли навіть каса вже не працювала. Я неймовірно вдячний за наданий сервіс. Тепер є клієнтом банку і залишив гроші на депозиті.

28.01.2016

м. Львів, приватний клієнт, Євген

Вдячна старшому спеціалісту сектору бізнесу фізичних осіб відділення №1 ПУМБ в Слов'янську Ховавко Оксані за комунікабельність і професіоналізм. Я вже другий раз тут розміщую депозит.

09.02.2016

м. Славянськ, приватний клієнт, Євгенія

Висловлюю персональну подяку співробітнику відділення №1 ПУМБ в м. Енергодар Шведової Ганні за професіоналізм і шанобливе ставлення до клієнтів банку.

09.02.2016

м. Енергодар, приватний клієнт, Ігор

У відділенні № 33 ПУМБ в м. Києві дуже добре ставлення до клієнта, приємна атмосфера. Все вдається вирішити оперативно, співробітники надають додаткову інформацію з виникаючих питань. Особливо важлива наявність зони самообслуговування «ПУМБ online», що дуже необхідно для відділення в центрі міста.

09.02.2016

м. Київ, приватний клієнт, Михайло

arrow

Зворотний зв'язок