Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні
Працюємо для вас
Відгуки клієнтів

Пропонуємо Вам ознайомитися з думкою наших клієнтів про якість обслуговування в банку, а також дізнатися про найкращі точки продажу, скориставшись результатами останніх опитувань.

Подяки клієнтів

Хочу висловити подяку співробітникам відділення № 2 в Харкові, які допомогли моїй мамі в стресовій ситуації відправити грошовий переказ Western Union мені в Таїланд. Мене там пограбували на початку березня, і я залишився без засобів для існування.

31.03.2017 

м. Харків, приватний клієнт, Юрій

Моє підприємство обслуговується в Київському відділенні № 33. Дуже задоволені! Кожен раз, коли звертаємося, будь-яке питання вирішується оперативно, професійно і з любов'ю! Доводиться звертатися і в інші банки - відчувається різниця саме в відношенні персоналу до нас, клієнтам. Радує також клієнт-банк і ПУМБ завжди на висоті! Хочу висловити вдячність за таку класну роботу керуючої Ірині і Олені Полосенко. Успіху і процвітання відділенню. Будемо рекомендувати вас друзям!

01.02.2017

м. Київ, корпоративний клієнт, Ганна

Вдячний всьому колективу Черкаського відділення №2 за надану допомогу в отриманні видачі вкладу, розміщеного в банку «Михайлівському».

23.02.2017 

м. Черкаси, приватний клієнт, Миколай

Хочу подякувати ПУМБ за сервіс. На всі мої запитання в Харківському відділенні №4 я отримав відповідь за лічені хвилини. На жаль, не зміг запам'ятати всіх, з ким мені пощастило спілкуватися. Хочу відзначити Аліну Гальченко за допомогу в оформленні заяви. Рішення неприємного питання перетворилося в суща дрібниця.

14.09.2016

м. Харків, приватний клієнт, Сергій

Дуже вдячна Наталії Тарасової з відділення №1 в Херсоні за чуйність, увагу до літньої людини при обслуговуванні, душевне розуміння вкладників, доброту і чуйність. Так потрібно працювати всім.

28.09.2016

м. Херсон, приватний клієнт, Людмила

Дуже приємно було отримати в Київському відділенні №15 переклад Western Union після того, як пройшовши алею з 5 банків, зіткнулася з різними «вигадками»: немає валюти, зависла техніка і т.д. У ПУМБ обслуговування дійсно на європейському рівні.

06.09.2016

м. Київ, приватний клієнт, Лідія

Висловлюю особливу подяку Заваліхатько Оксані за чудове обслуговування, людське і чуйне ставлення, увагу і коректність. Щира подяка і від усіх клієнтів банку «Фінанси і Кредит» Жовтоводського відділення, які обслуговувалися в Оксани в відділенні №4 ПУМБ в м. Кривий Ріг. Оксану вже все знають в м. Жовті Води як найкращого оператора ПУМБ.

12.01.2016

м. Кривий Ріг, приватний клієнт, Валентина

Дуже вдячна співробітникам відділення №1 м. Харкова за прекрасне обслуговування клієнтів банку. Я, колишня клієнтка банку «Фінанси і Кредит», отримала належну мені суму виплат по Фонду гарантування вкладів. Дуже вдячна начальнику відділення Афанасьєвої Вікторії і провідному спеціалісту Поповій Ользі за інтелігентність, культуру, високий професіоналізм та за безпеку, конфіденційність клієнта. Я вважаю, що керівництво ПУМБ знаходить справжніх професіоналів у банківській сфері.

13.01.2016

м. Харків, приватний клієнт, Елла

Я вдячний за те, що в важкий період відділення банку в Донецькій області, м. Красноармійськ, вул. Леніна 129, не припиняє працювати, працює швидко і чітко.

20.01.2016

м. Красноармійськ, приватний клієнт, Сергій

Дякую Олесі Швець, яка дуже уважно, чуйно, швидко і професійно виконує свої обов'язки. Співробітник — такий, як потрібно! Величезна подяка самому банку, який швидко дає дозвіл на кредит, не мучить клієнтів. Спасибі і касиру Одеського відділення №8 Чоботар Аллі.

20.01.2016

м. Одеса, приватний клієнт, Юлія

Висловлюю глибоку вдячність за високий професіоналізм керівнику сектора бізнесу фізичних осіб Харківського відділення №2 Іваненко Наталії. Вона проявила ініціативу, обдзвонила всі вертикалі і вирішила поставлене перед нею завдання. Також величезне спасибі стажисту Стукалова Сергію за виявлену участь в моїй проблемі — списання простроченої заборгованості по КК із зони АТО.

22.01.2016

м. Харків, приватний клієнт, Анна

Хочу висловити величезну подяку співробітникам відділення ПУМБ №2 на вул. Словацького, 4 у Львові Смереці Наталі і Паркасевич Ользі. Здавалося у безвихідній ситуації, за 8 хвилин до закінчення робочого дня, вони не тільки не відмовили у послузі, а й запропонували вирішення проблеми, просто показали найвищий рівень банківського обслуговування. Справа в тому, що я спеціально їхав з Польщі саме в це відділення, щоб забрати гроші з Фонду гарантування вкладів, і тут же повернутися назад. Нажаль, автобус запізнився і я потрапив до відділення в останні хвилини перед закриттям, коли навіть каса вже не працювала. Я неймовірно вдячний за наданий сервіс. Тепер є клієнтом банку і залишив гроші на депозиті.

28.01.2016

м. Львів, приватний клієнт, Євген

Вдячна старшому спеціалісту сектору бізнесу фізичних осіб відділення №1 ПУМБ в Слов'янську Ховавко Оксані за комунікабельність і професіоналізм. Я вже другий раз тут розміщую депозит.

09.02.2016

м. Славянськ, приватний клієнт, Євгенія

Висловлюю персональну подяку співробітнику відділення №1 ПУМБ в м. Енергодар Шведової Ганні за професіоналізм і шанобливе ставлення до клієнтів банку.

09.02.2016

м. Енергодар, приватний клієнт, Ігор

У відділенні № 33 ПУМБ в м. Києві дуже добре ставлення до клієнта, приємна атмосфера. Все вдається вирішити оперативно, співробітники надають додаткову інформацію з виникаючих питань. Особливо важлива наявність зони самообслуговування «ПУМБ online», що дуже необхідно для відділення в центрі міста.

09.02.2016

м. Київ, приватний клієнт, Михайло

Зворотний зв'язок