• Приватним клієнтам
  • Бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Бізнесу
Банк сьогодні
Працюємо для вас
Відгуки клієнтів

Пропонуємо Вам ознайомитися з думкою наших клієнтів про якість обслуговування в банку, а також дізнатися про найкращі точки продажу, скориставшись результатами останніх опитувань.

Подяки клієнтів, 1-й квартал 2016

Висловлюю особливу подяку Заваліхатько Оксані за чудове обслуговування, людське і чуйне ставлення, увагу і коректність. Щира подяка і від усіх клієнтів банку «Фінанси і Кредит» Жовтоводського відділення, які обслуговувалися в Оксани в відділенні №4 ПУМБ в м. Кривий Ріг. Оксану вже все знають в м. Жовті Води як найкращого оператора ПУМБ.

12.01.2016

м. Кривий Ріг, приватний клієнт, Валентина

Дуже вдячна співробітникам відділення №1 м. Харкова за прекрасне обслуговування клієнтів банку. Я, колишня клієнтка банку «Фінанси і Кредит», отримала належну мені суму виплат по Фонду гарантування вкладів. Дуже вдячна начальнику відділення Афанасьєвої Вікторії і провідному спеціалісту Поповій Ользі за інтелігентність, культуру, високий професіоналізм та за безпеку, конфіденційність клієнта. Я вважаю, що керівництво ПУМБ знаходить справжніх професіоналів у банківській сфері.

13.01.2016

м. Харків, приватний клієнт, Елла

Я вдячний за те, що в важкий період відділення банку в Донецькій області, м. Красноармійськ, вул. Леніна 129, не припиняє працювати, працює швидко і чітко.

20.01.2016

м. Красноармійськ, приватний клієнт, Сергій

Дякую Олесі Швець, яка дуже уважно, чуйно, швидко і професійно виконує свої обов'язки. Співробітник — такий, як потрібно! Величезна подяка самому банку, який швидко дає дозвіл на кредит, не мучить клієнтів. Спасибі і касиру Одеського відділення №8 Чоботар Аллі.

20.01.2016

м. Одеса, приватний клієнт, Юлія

Висловлюю глибоку вдячність за високий професіоналізм керівнику сектора бізнесу фізичних осіб Харківського відділення №2 Іваненко Наталії. Вона проявила ініціативу, обдзвонила всі вертикалі і вирішила поставлене перед нею завдання. Також величезне спасибі стажисту Стукалова Сергію за виявлену участь в моїй проблемі — списання простроченої заборгованості по КК із зони АТО.

22.01.2016

м. Харків, приватний клієнт, Анна

Хочу висловити величезну подяку співробітникам відділення ПУМБ №2 на вул. Словацького, 4 у Львові Смереці Наталі і Паркасевич Ользі. Здавалося у безвихідній ситуації, за 8 хвилин до закінчення робочого дня, вони не тільки не відмовили у послузі, а й запропонували вирішення проблеми, просто показали найвищий рівень банківського обслуговування. Справа в тому, що я спеціально їхав з Польщі саме в це відділення, щоб забрати гроші з Фонду гарантування вкладів, і тут же повернутися назад. Нажаль, автобус запізнився і я потрапив до відділення в останні хвилини перед закриттям, коли навіть каса вже не працювала. Я неймовірно вдячний за наданий сервіс. Тепер є клієнтом банку і залишив гроші на депозиті.

28.01.2016

м. Львів, приватний клієнт, Євген

Вдячна старшому спеціалісту сектору бізнесу фізичних осіб відділення №1 ПУМБ в Слов'янську Ховавко Оксані за комунікабельність і професіоналізм. Я вже другий раз тут розміщую депозит.

09.02.2016

м. Славянськ, приватний клієнт, Євгенія

Висловлюю персональну подяку співробітнику відділення №1 ПУМБ в м. Енергодар Шведової Ганні за професіоналізм і шанобливе ставлення до клієнтів банку.

09.02.2016

м. Енергодар, приватний клієнт, Ігор

У відділенні № 33 ПУМБ в м. Києві дуже добре ставлення до клієнта, приємна атмосфера. Все вдається вирішити оперативно, співробітники надають додаткову інформацію з виникаючих питань. Особливо важлива наявність зони самообслуговування «ПУМБ online», що дуже необхідно для відділення в центрі міста.

09.02.2016

м. Київ, приватний клієнт, Михайло

Зворотний зв'язок