Мобільний додаток
go go
  • For private clients
  • For business
  • Persona
  • The bank today
For private clients
For business
Persona
The bank today
+38 044 290 7 2901
Працюємо для вас
Feedback of the clients

We invite you to get acquainted with the opinion of our clients about the service quality of the bank and also learn about the best points of sale, using the results of the last interview.

Подяки клієнтів

Хочу висловити подяку співробітникам відділення № 2 в Харкові, які допомогли моїй мамі в стресовій ситуації відправити грошовий переказ Western Union мені в Таїланд. Мене там пограбували на початку березня, і я залишився без засобів для існування.

31.03.2017 

м. Харків, приватний клієнт, Юрій

Моє підприємство обслуговується в Київському відділенні № 33. Дуже задоволені! Кожен раз, коли звертаємося, будь-яке питання вирішується оперативно, професійно і з любов'ю! Доводиться звертатися і в інші банки - відчувається різниця саме в відношенні персоналу до нас, клієнтам. Радує також клієнт-банк і ПУМБ завжди на висоті! Хочу висловити вдячність за таку класну роботу керуючої Ірині і Олені Полосенко. Успіху і процвітання відділенню. Будемо рекомендувати вас друзям!

01.02.2017

м. Київ, корпоративний клієнт, Ганна

Вдячний всьому колективу Черкаського відділення №2 за надану допомогу в отриманні видачі вкладу, розміщеного в банку «Михайлівському».

23.02.2017 

м. Черкаси, приватний клієнт, Миколай

Хочу подякувати ПУМБ за сервіс. На всі мої запитання в Харківському відділенні №4 я отримав відповідь за лічені хвилини. На жаль, не зміг запам'ятати всіх, з ким мені пощастило спілкуватися. Хочу відзначити Аліну Гальченко за допомогу в оформленні заяви. Рішення неприємного питання перетворилося в суща дрібниця.

14.09.2016

м. Харків, приватний клієнт, Сергій

Дуже вдячна Наталії Тарасової з відділення №1 в Херсоні за чуйність, увагу до літньої людини при обслуговуванні, душевне розуміння вкладників, доброту і чуйність. Так потрібно працювати всім.

28.09.2016

м. Херсон, приватний клієнт, Людмила

Дуже приємно було отримати в Київському відділенні №15 переклад Western Union після того, як пройшовши алею з 5 банків, зіткнулася з різними «вигадками»: немає валюти, зависла техніка і т.д. У ПУМБ обслуговування дійсно на європейському рівні.

06.09.2016

м. Київ, приватний клієнт, Лідія

Висловлюю особливу подяку Заваліхатько Оксані за чудове обслуговування, людське і чуйне ставлення, увагу і коректність. Щира подяка і від усіх клієнтів банку «Фінанси і Кредит» Жовтоводського відділення, які обслуговувалися в Оксани в відділенні №4 ПУМБ в м. Кривий Ріг. Оксану вже все знають в м. Жовті Води як найкращого оператора ПУМБ.

12.01.2016

м. Кривий Ріг, приватний клієнт, Валентина

Дуже вдячна співробітникам відділення №1 м. Харкова за прекрасне обслуговування клієнтів банку. Я, колишня клієнтка банку «Фінанси і Кредит», отримала належну мені суму виплат по Фонду гарантування вкладів. Дуже вдячна начальнику відділення Афанасьєвої Вікторії і провідному спеціалісту Поповій Ользі за інтелігентність, культуру, високий професіоналізм та за безпеку, конфіденційність клієнта. Я вважаю, що керівництво ПУМБ знаходить справжніх професіоналів у банківській сфері.

13.01.2016

м. Харків, приватний клієнт, Елла

Я вдячний за те, що в важкий період відділення банку в Донецькій області, м. Красноармійськ, вул. Леніна 129, не припиняє працювати, працює швидко і чітко.

20.01.2016

м. Красноармійськ, приватний клієнт, Сергій

Дякую Олесі Швець, яка дуже уважно, чуйно, швидко і професійно виконує свої обов'язки. Співробітник — такий, як потрібно! Величезна подяка самому банку, який швидко дає дозвіл на кредит, не мучить клієнтів. Спасибі і касиру Одеського відділення №8 Чоботар Аллі.

20.01.2016

м. Одеса, приватний клієнт, Юлія

Висловлюю глибоку вдячність за високий професіоналізм керівнику сектора бізнесу фізичних осіб Харківського відділення №2 Іваненко Наталії. Вона проявила ініціативу, обдзвонила всі вертикалі і вирішила поставлене перед нею завдання. Також величезне спасибі стажисту Стукалова Сергію за виявлену участь в моїй проблемі — списання простроченої заборгованості по КК із зони АТО.

22.01.2016

м. Харків, приватний клієнт, Анна

Хочу висловити величезну подяку співробітникам відділення ПУМБ №2 на вул. Словацького, 4 у Львові Смереці Наталі і Паркасевич Ользі. Здавалося у безвихідній ситуації, за 8 хвилин до закінчення робочого дня, вони не тільки не відмовили у послузі, а й запропонували вирішення проблеми, просто показали найвищий рівень банківського обслуговування. Справа в тому, що я спеціально їхав з Польщі саме в це відділення, щоб забрати гроші з Фонду гарантування вкладів, і тут же повернутися назад. Нажаль, автобус запізнився і я потрапив до відділення в останні хвилини перед закриттям, коли навіть каса вже не працювала. Я неймовірно вдячний за наданий сервіс. Тепер є клієнтом банку і залишив гроші на депозиті.

28.01.2016

м. Львів, приватний клієнт, Євген

Вдячна старшому спеціалісту сектору бізнесу фізичних осіб відділення №1 ПУМБ в Слов'янську Ховавко Оксані за комунікабельність і професіоналізм. Я вже другий раз тут розміщую депозит.

09.02.2016

м. Славянськ, приватний клієнт, Євгенія

Висловлюю персональну подяку співробітнику відділення №1 ПУМБ в м. Енергодар Шведової Ганні за професіоналізм і шанобливе ставлення до клієнтів банку.

09.02.2016

м. Енергодар, приватний клієнт, Ігор

У відділенні № 33 ПУМБ в м. Києві дуже добре ставлення до клієнта, приємна атмосфера. Все вдається вирішити оперативно, співробітники надають додаткову інформацію з виникаючих питань. Особливо важлива наявність зони самообслуговування «ПУМБ online», що дуже необхідно для відділення в центрі міста.

09.02.2016

м. Київ, приватний клієнт, Михайло

Feedback