Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Нові можливості від ПУМБ: банк пропонує спеціальні винагороди для вкладників депозитів
14 червня, п'ятниця
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

З 14 червня по 31 липня 2024 року ПУМБ пропонує спеціальні винагороди вкладникам депозитних програм. Винагороди доступні лише клієнтам, які отримали спеціальну пропозицію* у рush-повідомленні в додатку ПУМБ Оnline, Viber, телефоном або за допомогою sms.

Умови отримання винагороди:

  • Відкрити строковий депозит «Дохідний» або «Накопичувальний» на суму від 30 тис. грн строком від 3 місяців
  • Поповнити строковий депозит «Накопичувальний» строком від 3 місяців на суму від 30 тис. грн

Клієнти, які виконають умови програми,  отримують бонус 300 грн. У випадку виконання обох умов -  бонуси будуть подвоєні. Бонус стає доступним для зарахування на картковий рахунок учасника лише після виконання умов акції. Зверніть увагу, що з суми винагороди утримується податок та збори у розмірі 19,5%. 

Виплата  винагороди здійснюється протягом місяця з моменту виконання однієї або обох умов. Пропозиції винагороди доступні у мобільному застосунку ПУМБ у меню «Більше – Мої винагороди».

Отримали повідомлення про винагороду для вкладників депозитів? Не зволікайте та приймайте участь у програмі  – не пропустіть чудову можливість отримати бонуси від ПУМБ.

Офіційні правила акції

*Перелік клієнтів, кому надсилають індивідуальне повідомлення з пропозицією прийняти участь в акції, обрано шляхом випадкового відбору. Вибірка учасників здійснювалася з використанням моделі автоматичного алгоритму на основі багатьох факторів, у тому числі й історії користування клієнтом продуктами банку.

 

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок