Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Переможці сьомого розіграшу серед вкладників депозиту «15 ПРО МАКС»
07 червня, п'ятниця
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Вітаємо переможців останнього, сьомого розіграшу серед вкладників акційного депозиту «15 ПРО МАКС»:

Леонід            +38099****557

Наталія           +38095****618

Ольга             +38095****684

Розіграш проходив щотижня за допомогою сервісу random.org. Умови акції доступні за посиланням. Переможці попередніх етапів розіграшу були опубліковані на сайті банку в розділі «Акції».

Не встигли відкрити акційний депозит та прийняти участь у розіграші? Не хвилюйтесь – ПУМБ продовжує пропонувати клієнтам цікаві депозитні пропозиції. Так, наприклад, дохідність депозиту «Дохідний» строком від 3 місяців становить до 13% річних, а дохідність «Накопичувального» депозиту на строк 3 або 6 місяців становить до 12.5% річних.

Депозити можна відкрити як у будь-якому зручному відділенні банка, так і у застосунку ПУМБ Online. Сервіс доступний як існуючим, так і новим клієнтам - достатньо скачати застосунок, зареєструватися за допомогою Дії, BankID, ID-картки або паспорта та відкрити рахунок у ПУМБ.

Банку довіряють українці та держава. Так, у квітні 2024 розмір  депозитного портфелю ПУМБ в гривні досяг рекордної позначки -  клієнти банка розмістили на депозитних рахунках 20 млрд грн, а банк, за даними НБУ станом на 1 квітня 2024 року,  увійшов до ТОП-3 банків України за розміром строкового депозитного портфелю клієнтів-фізичних осіб у гривні. 

*Усі ставки зазначені з урахуванням програми лояльності. Щоб скористатися програмою лояльності банку ПУМБ, необхідно виконати одну з умов: пролонгація внеску, розміщення ще одного нового депозиту при вже наявному депозиті у ПУМБ, або розміщення/пролонгація депозиту через мобільний застосунок ПУМБ Online.

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок