Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Бонус 200 грн за користування кредиткою «всеМОЖУ»
02 лютого, п'ятниця
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Приймайте участь в Акції «Нагороди з ПУМБ» (надалі – Акція) та отримайте бонус 200 грн. Виконати умови Акції дуже легко, потрібно лише зробити 5 оплат від 50 грн кредиткою «всеМОЖУ».

Пропозиція діє: протягом жовтня 2023-грудня 2024 року. Дата початку та закінчення для кожного клієнта є персоналізованою. Ознайомитися з нею можна у мобільному додатку ПУМБ Online, розділ «Мої нагороди», «Кредитка з винагородою». Тільки для клієнтів ПУМБ, які отримали пуш-повідомлення в мобільному додатку ПУМБ Online (надалі – Повідомлення*).

Умови участі в Акції та отримання винагороди:

  1. Після отримання Повідомлення про нарахування бонусу 200 грн та пропозицією прийняти участь в Акції, зробіть 5 оплат від 50 грн кожна кредиткою «всеМОЖУ» до дати закінчення Акції, вказаної в ПУМБ Online (розділ «Мої нагороди», «Кредитка з винагородою»).
  2. Бонус 200 грн нараховується на віртуальний рахунок автоматично разом із відправленим Повідомленням, проте стає доступним для виводу на картку ПУМБ тільки після проведення 5 оплат від 50 грн кожна кредиткою «всеМОЖУ». Під оплатами мається на увазі проведення розрахунків за товари або послуги (включаючи оплати в Інтернеті), але крім переказів та оплат у мобільному застосунку ПУМБ Online.
  3. У разі не виконання всіх умов Акції, бонус буде автоматично анульований через 16 днів з моменту її початку.
  4. Слідкувати за виконанням умов Акції можна на вкладці «Більше» ПУМБ Online, розділ «Мої нагороди»**, Кредитка з винагородою. 
  5. З суми винагороди утримується податок та збори у розмірі 19,5%.

*Перелік клієнтів, кому надсилають індивідуальне Повідомлення з пропозицією прийняти участь в Акції, обрано шляхом випадкового відбору. Вибірка учасників здійснювалася з використанням моделі автоматичного алгоритму на основі багатьох факторів, у тому числі й історії користування клієнтом продуктами Банку.

**Доступно лише для учасників Акції.

Важливо! За відсутності меню «Мої нагороди» в ПУМБ Online, потрібно оновити застосунок.

Офіційні правила Акції

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок