Mobile app
go go
Promos

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Бонус 200 грн за користування кредиткою «всеМОЖУ»
02 February, Friday
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Приймайте участь в Акції «Нагороди з ПУМБ» (надалі – Акція) та отримайте бонус 200 грн. Виконати умови Акції дуже легко, потрібно лише зробити 5 оплат від 50 грн кредиткою «всеМОЖУ».

Пропозиція діє: протягом жовтня 2023-грудня 2024 року. Дата початку та закінчення для кожного клієнта є персоналізованою. Ознайомитися з нею можна у мобільному додатку ПУМБ Online, розділ «Мої нагороди», «Кредитка з винагородою». Тільки для клієнтів ПУМБ, які отримали пуш-повідомлення в мобільному додатку ПУМБ Online (надалі – Повідомлення*).

Умови участі в Акції та отримання винагороди:

  1. Після отримання Повідомлення про нарахування бонусу 200 грн та пропозицією прийняти участь в Акції, зробіть 5 оплат від 50 грн кожна кредиткою «всеМОЖУ» до дати закінчення Акції, вказаної в ПУМБ Online (розділ «Мої нагороди», «Кредитка з винагородою»).
  2. Бонус 200 грн нараховується на віртуальний рахунок автоматично разом із відправленим Повідомленням, проте стає доступним для виводу на картку ПУМБ тільки після проведення 5 оплат від 50 грн кожна кредиткою «всеМОЖУ». Під оплатами мається на увазі проведення розрахунків за товари або послуги (включаючи оплати в Інтернеті), але крім переказів та оплат у мобільному застосунку ПУМБ Online.
  3. У разі не виконання всіх умов Акції, бонус буде автоматично анульований через 16 днів з моменту її початку.
  4. Слідкувати за виконанням умов Акції можна на вкладці «Більше» ПУМБ Online, розділ «Мої нагороди»**, Кредитка з винагородою. 
  5. З суми винагороди утримується податок та збори у розмірі 19,5%.

*Перелік клієнтів, кому надсилають індивідуальне Повідомлення з пропозицією прийняти участь в Акції, обрано шляхом випадкового відбору. Вибірка учасників здійснювалася з використанням моделі автоматичного алгоритму на основі багатьох факторів, у тому числі й історії користування клієнтом продуктами Банку.

**Доступно лише для учасників Акції.

Важливо! За відсутності меню «Мої нагороди» в ПУМБ Online, потрібно оновити застосунок.

Офіційні правила Акції

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback