Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Переможці акції "Пенсійну картку відкривай – телефон вигравай"
26 січня, п'ятниця
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Вітаємо переможців акції "Пенсійну картку відкривай – телефон вигравай".

Вітаємо переможців акції "Пенсійну картку відкривай – телефон вигравай". Переможці, які отримали смартфони від ПУМБ - за лінком. Повний перелік переможців, які виграли поповнення номеру мобільного оператору на суму 100 грн. Повний перелік переможців, які отримали сертифікати мережі АТБ на 250 грн. 

Нагадуємо, що в акції приймали участь усі клієнти ПУМБ, які протягом дії акції (з 2 листопада по 22 грудня 2023 року) відкрили пенсійну соціальну картку всеКАРТА від ПУМБ та здійснили оплату на суму від 100 гривень в мережі Інтернет чи в будь-яких торгових мережах (магазини, аптеки та інші). Переможці були визначені за допомогою сервісу random.org.

Детальні умови акції доступні за посиланням. Акція проводилась по всій території України, що підконтрольна українській владі та не є окупованою, а також за межами України.

Обираєте банк для отримання пенсій та інших соціальних виплат? Пенсійну картку від ПУМБ можна відкрити в будь-якому відділені банка, з собою достатньо мати лише паспорт  та довідку про присвоєння індивідуального податкового номеру (ІПН). Співробітники ПУМБ завжди готові надати всю необхідну інформацію та допомогти оформити соціальний рахунок у Пенсійному фонді.

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок