Мобільний додаток
перейти перейти
Promos

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Переможці акції "Пенсійну картку відкривай – телефон вигравай"
26 January, Friday
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Вітаємо переможців акції "Пенсійну картку відкривай – телефон вигравай".

Вітаємо переможців акції "Пенсійну картку відкривай – телефон вигравай". Переможці, які отримали смартфони від ПУМБ - за лінком. Повний перелік переможців, які виграли поповнення номеру мобільного оператору на суму 100 грн. Повний перелік переможців, які отримали сертифікати мережі АТБ на 250 грн. 

Нагадуємо, що в акції приймали участь усі клієнти ПУМБ, які протягом дії акції (з 2 листопада по 22 грудня 2023 року) відкрили пенсійну соціальну картку всеКАРТА від ПУМБ та здійснили оплату на суму від 100 гривень в мережі Інтернет чи в будь-яких торгових мережах (магазини, аптеки та інші). Переможці були визначені за допомогою сервісу random.org.

Детальні умови акції доступні за посиланням. Акція проводилась по всій території України, що підконтрольна українській владі та не є окупованою, а також за межами України.

Обираєте банк для отримання пенсій та інших соціальних виплат? Пенсійну картку від ПУМБ можна відкрити в будь-якому відділені банка, з собою достатньо мати лише паспорт  та довідку про присвоєння індивідуального податкового номеру (ІПН). Співробітники ПУМБ завжди готові надати всю необхідну інформацію та допомогти оформити соціальний рахунок у Пенсійному фонді.

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок