Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Запрошуйте друзів та отримуйте винагороду від ПУМБ до 300 грн кожен
01 лютого, четвер
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

ПУМБ збільшує винагороду по реферальній програмі  "Запроси друга". З 1 лютого по 15 березня 2024 року винагороду* кожному учаснику акції буде збільшено до 300 грн

Як отримати збільшену винагороду?

  • В період з 1.02 по 15.03.2024 року у застосунку ПУМБ Online  необхідно: обрати «Більше» => «Запросити друга» та згенерувати лінк-запрошення. Надіслати запрошення через месенджер другу – не клієнту ПУМБ або розмістити лінк у відкритому доступі в соціальних мережах.
  • Почекати поки друг відкриє картку (дебетову або кредитну) та здійснить оплату картою на суму від 100 грн. Зверніть увагу,  що  оплата має бути зроблена до 15.03.24.
  • Отримати винагороду* у розмірі 100 грн за умови відкриття другом дебетової картки або 300 грн за умови відкриття кредитної картки.

Друг, який виконав усі умови акції також отримує винагороду* 100 грн або 300 грн.

Кількість друзів, яких можна запрошувати до участі   -  необмежена. Тож, не зволікайте та приймайте участь в реферальній програмі!

Більше про реферальну програму від ПУМБ - за лінком.

*Сума винагороди програми «Запроси друга» залежить від обраної кредитної чи дебетової картки та підлягає оподаткуванню та зборам у розмірі 19,5%.

 

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок