Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Визначені переможці акції «Перекази з Visa (iPhone 14)»
07 вересня 2023
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

З 16.06.2023 по 31.08.2023 ПУМБ разом із Visa проводив акцію «Перекази з Visa (iPhone 14)» (надалі – Акція), головним призом якої був розіграш 3 (трьох) iPhone 14.

Щоб прийняти участь у розіграші, потрібно було зробити 10 грошових переказів за номером телефону в мобільному додатку ПУМБ Online протягом дії Акції.

Серед 1513 учасників, що виконали умови за допомогою сервісу Random.org, були визначені 3 (три) переможці. Раді привітати:

  • Білоконь Н.
  • Корпало Ю.
  • Гичка Ю.

Найближчим часом з переможцями зв’яжуться за номером телефону, зазначеному в ПУМБ Online, співробітники Банку, щоб узгодити всі деталі отримання подарунку.

Якщо з кимось із переможців не вдасться зв’язатися, право отримати подарунок переходить до наступного за списком резервного переможця:

  • Марчевський С.
  • Даниленко В.
  • Дегтяр Ю.

Слідкуйте за новинами на сайті та сповіщеннями у ПУМБ Online. Попереду ще багато цікавих акцій і пропозицій. 

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок