Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

«Дохідний ПЛЮС» у гривні - особливі умови та акційна пропозиція
16 червня 2023
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

З 16 червня ПУМБ пропонує новий банківський продукт – депозит у гривні «Дохідний ПЛЮС» з дохідністю до 17%. Послуга доступна лише учасникам акції, які отримали спеціальну пропозицію у рush-повідомленні в додатку ПУМБ Оnline, Viber, телефоном або за допомогою sms.

За даними рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», ПУМБ має найвищий (оцінка «5») рейтинг надійності депозитів. ПУМБ є системно важливим банком та є банком, який уповноважений на зберігання готівки НБУ. Всі показники ліквідності ПУМБ вище нормативних значень, встановлених НБУ.

Строк дії акційних пропозицій по депозиту «Дохідний ПЛЮС» - з 16.06. до 31.07.2023 року.

Згідно з даними НБУ, у першому кварталі 2023 року ПУМБ посів другу позицію серед українських банків за приростом залишків на рахунках  фізичних осіб у гривні (як строкових депозитів, так і усіх пасивів у гривні). Це ознака надійної та стабільної роботи банка. Також, про довіру до ПУМБ говорить і те, що 86% клієнтів, попри війну, перерозміщують свої депозити в банку.

Умови депозиту «Дохідний ПЛЮС»:

  • Строк розміщення: 3, 6 та 12 місяців
  • Валюта – грн
  • Поповнення – не передбачено
  • Зняття і дострокове розторгнення – не передбачено
  • Мінімальна сума розміщення – від 500 грн
  • Автопролонгація – не передбачена
  •  Виплата відсотків – щомісячно
  • Програма лояльності ПУМБ – не застосовується

 Для порівняння наведені відсоткові ставки за депозитом «Дохідний»:

Акційні депозити можна відкрити як онлайн у додатку ПУМБ Online, так і у відділеннях банку.  Правила акції доступні за посиланням.

ПУМБ – ровесник незалежної України. За цей час банк жодного разу не скасував виплати депозитів чи будь-які інші виплати. Так, наприклад, у 2022 році, як банк-партнер Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, ПУМБ виплатив понад 715 млн грн.

Банк є фінансовим партнером багатьох благодійних фондів, які сьогодні забезпечують українських воїнів та волонтерів. ПУМБ приймає перекази без комісії на рахунки благодійних фондів для підтримки ЗСУ, ТрО та волонтерів у всіх дистанційних каналах та працюючих відділеннях.  Також, банк запустив власний благодійний проект «Ми однієї крові». Мета проєкту – фінансування ініціатив з донорства крові, закупівля кровоспинних засобів для ЗСУ, допомога знекровленій економіці країни та підтримка патріотичного українського арту. 

 

 

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок