Mobile app
go go
Promos

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

«Дохідний ПЛЮС» у гривні - особливі умови та акційна пропозиція
16 June 2023
Отримати на e-mail {title} - FUIB

З 16 червня ПУМБ пропонує новий банківський продукт – депозит у гривні «Дохідний ПЛЮС» з дохідністю до 17%. Послуга доступна лише учасникам акції, які отримали спеціальну пропозицію у рush-повідомленні в додатку ПУМБ Оnline, Viber, телефоном або за допомогою sms.

За даними рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», ПУМБ має найвищий (оцінка «5») рейтинг надійності депозитів. ПУМБ є системно важливим банком та є банком, який уповноважений на зберігання готівки НБУ. Всі показники ліквідності ПУМБ вище нормативних значень, встановлених НБУ.

Строк дії акційних пропозицій по депозиту «Дохідний ПЛЮС» - з 16.06. до 31.07.2023 року.

Згідно з даними НБУ, у першому кварталі 2023 року ПУМБ посів другу позицію серед українських банків за приростом залишків на рахунках  фізичних осіб у гривні (як строкових депозитів, так і усіх пасивів у гривні). Це ознака надійної та стабільної роботи банка. Також, про довіру до ПУМБ говорить і те, що 86% клієнтів, попри війну, перерозміщують свої депозити в банку.

Умови депозиту «Дохідний ПЛЮС»:

  • Строк розміщення: 3, 6 та 12 місяців
  • Валюта – грн
  • Поповнення – не передбачено
  • Зняття і дострокове розторгнення – не передбачено
  • Мінімальна сума розміщення – від 500 грн
  • Автопролонгація – не передбачена
  •  Виплата відсотків – щомісячно
  • Програма лояльності ПУМБ – не застосовується

 Для порівняння наведені відсоткові ставки за депозитом «Дохідний»:

Акційні депозити можна відкрити як онлайн у додатку ПУМБ Online, так і у відділеннях банку.  Правила акції доступні за посиланням.

ПУМБ – ровесник незалежної України. За цей час банк жодного разу не скасував виплати депозитів чи будь-які інші виплати. Так, наприклад, у 2022 році, як банк-партнер Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, ПУМБ виплатив понад 715 млн грн.

Банк є фінансовим партнером багатьох благодійних фондів, які сьогодні забезпечують українських воїнів та волонтерів. ПУМБ приймає перекази без комісії на рахунки благодійних фондів для підтримки ЗСУ, ТрО та волонтерів у всіх дистанційних каналах та працюючих відділеннях.  Також, банк запустив власний благодійний проект «Ми однієї крові». Мета проєкту – фінансування ініціатив з донорства крові, закупівля кровоспинних засобів для ЗСУ, допомога знекровленій економіці країни та підтримка патріотичного українського арту. 

 

 

Promos

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback