![{title} - ПУМБ {title} - ПУМБ](/assets/img/letter_img.png)
Партнер ПУМБ дистанційна школа «Оптіма», надає можливість навчатися безоплатно вже для понад 100 000 дітей. Школа продовжує приймати заявки на навчання, а завдяки співпраці з Міністерством освіти і науки України, усі діти зможуть отримати документи про освіту.
З перших днів війни адміністрація дистанційної школи безоплатно відкрила доступ до навчальної платформи для всіх дітей – за благодійним пакетом «З ОПТИМізмом у серці» до 31 травня 2022 року. Кожна дитина має можливість безперервно навчатися, комфортно закінчити 2021-22 навчальний рік та отримати усі необхідні документи.
Навчатися дистанційно можуть і найменші учні, вони будуть приємно вражені! В «Оптімі» 1-4 класи навчаються за унікальними пізнавальними мультфільмами, насиченими пізнавальними інтерактивними матеріалами. Дітям цікаво навчатися з ними, такі уроки утримують увагу дитини та не вимагають участі батьків.
Долучитися до навчання дуже просто: достатньо перейти на сайт школи optima.school та подати заявку за посиланням. Окрім того, ви можете звернутися до контакт-центру школи за телефонами: +380 67 33391 87; +380 99 3339187.
банку
- Акція: "300 грн бонусів за міжнародні перекази на картки VISA у ПУМБ Online" – призупинена.
- Зарплата в ПУМБ за винагороду
- Липневий кешбек від партнерів ПУМБ – ще більше задоволення від покупок!
- Переможці першого етапу акції «Оформлюйте всеКАРТА VISA від ПУМБ та вигравайте подарунки»
- Челендж №1 «Дохід за кредитний ліміт»
- Наступні 100 грн
Отримати на e-mail
Новину відправлено
![{title} - ПУМБ {title} - ПУМБ](/assets/img/bitmapOk.png)
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок