Mobile app
go go
Promos

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Безоплатне дистанційне навчання школярів
19 April 2022
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Партнер ПУМБ дистанційна школа «Оптіма», надає можливість навчатися безоплатно вже для понад 100 000 дітей. Школа продовжує приймати заявки на навчання, а завдяки співпраці з Міністерством освіти і науки України, усі діти зможуть отримати документи про освіту.

З перших днів війни адміністрація дистанційної школи безоплатно відкрила доступ до навчальної платформи для всіх дітей – за благодійним пакетом «З ОПТИМізмом у серці» до 31 травня 2022 року. Кожна дитина має можливість безперервно навчатися, комфортно закінчити 2021-22 навчальний рік та отримати усі необхідні документи.

Навчатися дистанційно можуть і найменші учні, вони будуть приємно вражені! В «Оптімі» 1-4 класи навчаються за унікальними пізнавальними мультфільмами, насиченими пізнавальними інтерактивними матеріалами. Дітям цікаво навчатися з ними, такі уроки утримують увагу дитини та не вимагають участі батьків.

Долучитися до навчання дуже просто: достатньо перейти на сайт школи optima.school та подати заявку за посиланням. Окрім того, ви можете звернутися до контакт-центру школи за телефонами: +380 67 33391 87; +380 99 3339187.

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback