Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Костянтин Вайсман - «Банкір року» за версією ГУАМ
09 червня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

За підсумками щорічного II Міжнародного конкурсу «Кращі Банки ГУАМ-2011» Костянтин Вайсман, голова правління ПУМБ визнаний «Банкіром року». Конкурс проводився Організацією за демократію та економічний розвиток ГУАМ, міжнародною регіональною організацією, до складу якої входять Азербайджан, Грузія, Молдова та Україна.

Метою конкурсу «Кращі Банки ГУАМ-2011» було визначення кращих банківських установ, що працюють на території держав-учасниць ГУАМ з окремих номінаціях. На церемонії нагородження лауреатів були присутні представники центральних банків, банківських асоціацій, банків держав-членів ГУАМ, міністерств і відомств, дипломатичних місій, акредитованих в Україні, підприємці, представники ЗМІ.

Костянтин Вайсман має значний досвід роботи в банківській сфері. Під його керівництвом в 2011 році було завершено злиття ПУМБ і Донгорбанку. Об'єднання банків стало найбільшим в історії вітчизняної фінансової системи злиттям двох банківських установ, а також було проведено в рекордно короткий термін − 9 місяців. В результаті об'єднання ПУМБ значно укрупнився та увійшов до числа десяти найбільших фінансових інститутів України. За час інтеграції банк не тільки не розгубив клієнтів, але й значно збільшив свою частку ринку. Прибуток банку в 2011 році виріс на 14%, а активи банку практично подвоїлися. На 1 січня 2012 року ПУМБ займає 8-е місце в системі за розміром активів та 9-е за розміром власного капіталу.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок