Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Костянтин Вайсман - «Банкір року» за версією ГУАМ
09 June 2012
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

За підсумками щорічного II Міжнародного конкурсу «Кращі Банки ГУАМ-2011» Костянтин Вайсман, голова правління ПУМБ визнаний «Банкіром року». Конкурс проводився Організацією за демократію та економічний розвиток ГУАМ, міжнародною регіональною організацією, до складу якої входять Азербайджан, Грузія, Молдова та Україна.

Метою конкурсу «Кращі Банки ГУАМ-2011» було визначення кращих банківських установ, що працюють на території держав-учасниць ГУАМ з окремих номінаціях. На церемонії нагородження лауреатів були присутні представники центральних банків, банківських асоціацій, банків держав-членів ГУАМ, міністерств і відомств, дипломатичних місій, акредитованих в Україні, підприємці, представники ЗМІ.

Костянтин Вайсман має значний досвід роботи в банківській сфері. Під його керівництвом в 2011 році було завершено злиття ПУМБ і Донгорбанку. Об'єднання банків стало найбільшим в історії вітчизняної фінансової системи злиттям двох банківських установ, а також було проведено в рекордно короткий термін − 9 місяців. В результаті об'єднання ПУМБ значно укрупнився та увійшов до числа десяти найбільших фінансових інститутів України. За час інтеграції банк не тільки не розгубив клієнтів, але й значно збільшив свою частку ринку. Прибуток банку в 2011 році виріс на 14%, а активи банку практично подвоїлися. На 1 січня 2012 року ПУМБ займає 8-е місце в системі за розміром активів та 9-е за розміром власного капіталу.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback