Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Наглядова Рада ПУМБ призначила Томаша Вісневського на пост заступника голови правління банку
09 червня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Наглядова Рада Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) прийняла рішення про призначення Томаша Вісневського на посаду заступника голови правління з операційної діяльності з 6 лютого 2012 року. Посада операційного директора (СОО) була створена в банку з метою підвищення ефективності операційної діяльності.

У сферу відповідальності пана Вісневського входять питання інформаційних технологій та управління операційною діяльністю.

«ПУМБ продовжує успішно реалізовувати свою стратегію і працювати над тим, щоб стати банком № 1 по ефективності, стійким і технологічним лідером на ринку. Роль операційного директора є ключовою в досягненні цієї мети, – прокоментував призначення Костянтин Вайсман, Голова Правління ПУМБ. – Тому ми раді, що до команди банку в якості Члена Правління, відповідального за операційну діяльність, приєднався Томаш Вісневський, який має багаторічний досвід реалізації комплексних проектів в банківській сфері».

«Я хотів би допомогти ПУМБ забезпечити стійке зростання через побудову ефективної та надійної системи операційної діяльності, яка підтримає планомірний розвиток бізнесу», – сказав Томаш Вісневський.

Томаш Вісневський закінчив Варшавський університет бізнесу та права, і має ступінь магістра в галузі економіки. Сукупний досвід пана Вісневського в питаннях операційної діяльності становить 12 років, включаючи 8 років у банківській галузі. Останні чотири роки обіймав посаду директора з операційної діяльності в АТ «Банк Ренесанс Капітал». До цього Томаш працював у польському Sygma Bank, що входить до групи BNP Paribas.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок