Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило рейтинг стійкості ПУМБ на рівні "ССС-"
02 липня, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings переглянуло рейтинг ПУМБ та підтвердило рейтинг стійкості банку на рівні "ССС-". Підтвердження рейтингу стійкості ПУМБ стало можливим завдяки високій якості активів та прибутковості банку. 

Інші рейтинги ПУМБ в результаті перегляду були залишені без змін. Так, агентство підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) в іноземній валюті на рівні "CCC-" та національній валюті на рівні "CCC". Обидва покажчики вищі за суверенні рейтинги.  В агентстві зазначили, що  підтвердження РДЕ на рівні  "CCC-" в іноземній валюті та на рівні "CCC" в національній валюті відображає адекватну ліквідність банка.

Також, було підтверджено національний довготривалий рейтинг ПУМБ на рівні «АА- (укр)». Рейтинг відображає кредитоспроможність ПУМБ порівняно із аналогічними українськими банками.

Банк показує стабільне зростання за всіма показниками. Так на 01.07.2024, ліквідність і достатність капіталу ПУМБ є значно вищими за нормативи НБУ: коефіцієнт покриття ліквідності в іноземній валюті вище нормативів у 3,9 рази, у всіх валютах у 2,3 рази, коефіцієнт стабільного фінансування перевищує нормативи у 1,7 рази. 

ПУМБ є найбільшим українським банком з приватним капіталом, який майже 33 роки стабільно працює та розвивається в Україні, надаючи клієнтам якісні фінансові продукти та сервіси.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок