Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ – переможець Конкурсу маркетингових проєктів X-Ray в номінації «Соціальний маркетинг»
27 червня, четвер
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ представив на конкурс досягнення соціальної ініціативи «Ми однієї крові» за 2 роки існування і новий напрямок - «Жити назустріч». Дроп «Жити назустріч» має 2 лінійки одягу: адаптивний одяг для поранених і благодійний мерч. За кожну замовлену одиницю мерчу команда проєкту передає адаптивний одяг в евакуаційні потяги і шпиталі. Дроп «Жити назустріч» – це не просто речі, це створення рівних можливостей для всіх.

Оголошення переможців Конкурсу маркетингових проєктів X-Ray відбулось на MRKTNG-марафоні, де експерти провідних українських бізнесів ділилися досвідом, як постійні виклики перетворювати у нові можливості і значні досягнення. Досвідом трансформації соціальної ініціативи в улюблений бренд поділилась з гостями марафону Ксенія Сікорська, директорка з маркетингу ПУМБ.

Ксенія Сікорська підкреслила: «Коли соціальна ініціатива стає частиною життя команди, вона перетворюється в соціальний бренд. Сьогодні Lifesavingmarch люблять і впізнають, долучаються до нього і щиро діляться ним. Проєкт вже врятував понад 119 тисяч життів і продовжує розвиток. До напрямків забезпечення захисників такмедом, парамедиків обладнанням, поранених компонентами крові, а також розвитку культури донорства в Україні додався новий напрямок з виготовлення адаптивного одягу для поранених. Ми прагнемо, щоб всі в українському суспільстві відчували себе рівноцінно і гідно. Тому навіть наші стенди з не просто речами на благодійних подіях тепер – безбар’єрні».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок