Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

У Києві пройшов національний відбір до збірної України Ігри Нескорених 2025 за фінансової підтримки ПУМБ
13 червня, четвер
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З 30 травня до 2 червня у Києві тривали національні змагання з адаптивних видів спорту серед поранених військовослужбовців та ветеранів Ігри Нескорених. Саме з національних змагань починається відбір команди на міжнародний захід з адаптивних видів спорту Ігри Нескорених, який пройде у лютому 2025 року в Ванкувері та Вістлері, Канада. ПУМБ - фінансовий партнер української збірної Ігри Нескорених 2025.

Цьогоріч у національних змаганнях Ігри Нескорених взяла участь рекордна кількість учасників — 329 військовослужбовців та ветеранів, які отримали травми, поранення чи захворіли, виконуючи бойові завдання на фронті. Тепер, протягом червня, 35 учасників будуть відібрані комісією до національної збірної, котра представить Україну на міжнародному заході Ігри Нескорених у Канаді 2025. Національні змагання стали наймасштабнішим ветеранським спортивним заходом, об’єднавши військовослужбовців та ветеранів з кожної області України. А також цьогоріч участь у нацзмаганнях взяв один представник Фінляндії, який брав участь у боях за захист України.

Учасники змагалися у 9 адаптивних видах спорту: легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диска), велоспорт, плавання, волейбол сидячи, баскетбол на кріслах колісних, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, стрільба з лука та настільний теніс. Більшість учасників випробовували свої сили в обраних видах спорту вперше. Попри різні умови тренувань, можливості підготовки та інші обставини, кожен з учасників гідно та самовіддано пройшов через всі випробування Ігор. Саме тому не було поділу учасників на переможців та призерів. Кожен отримав медаль — символ того, що кожен з них здобув свою особисту перемогу.

Відбір та підготовку збірної України 2025 року здійснює Міністерство у справах ветеранів України, спільно з бюджетною установою Український ветеранський фонд, Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна», ГО «Повернись живим!» та ГО «Ігри Інвіктус Україна».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок