Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Встигніть відкрити депозити за вигідними відсотковими ставками!
28 травня, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Відкривайте депозити у ПУМБ зараз та скористайтеся шансом отримати найкращі умови розміщення депозитів за підвищеними* ставками. З 1 червня 2024 року ставки за строковими вкладами у гривні терміном від 3 до 18 місяців буде змінено. Ставки по депозитам у іноземній валюті залишаються без змін.

Для порівняння - поточні та нові (з 1.06.2024 р) відсоткові ставки:

Депозити можна відкрити як у будь-якому зручному відділенні банка, так і у застосунку ПУМБ Online. Сервіс доступний як існуючим, так і новим клієнтам - достатньо скачати застосунок, зареєструватися за допомогою Дії, BankID, ID-картки або паспорта та відкрити рахунок у ПУМБ.

Банку довіряють українці та держава. Так, у квітні 2024 розмір  депозитного портфелю ПУМБ в гривні досяг рекордної позначки -  клієнти банка розмістили на депозитних рахунках 20 млрд грн, а банк, за даними НБУ станом на 1 квітня 2024 року,  увійшов до ТОП-3 банків України за розміром строкового депозитного портфелю клієнтів-фізичних осіб у гривні. 

Причина зменшення ставок - рішення Правління Національного банку України з 26 квітня 2024 року щодо зниження облікової ставки з 14,5% до 13,5%.

ПУМБ постійно допомагає країні та армії. З моменту повномасштабного вторгнення банк перерахував до державного бюджету понад  7,5 млрд грн, увійшовши до ТОП-5 найбільших платників податків у банківському секторі. Витрати ПУМБ на допомогу силам безпеки та оборони, волонтерські проєкти, допомогу постраждалим від війни та інші соціальні ініціативи склали понад 530 млн грн.

__________________________________________________

*Під вигідними відсотковими ставками маються на увазі поточні ставки відносно тих, які будуть діяти з 1 червня 2024 року за строковими депозитами ПУМБ у гривні терміном від 3 до 18 місяців.

**Усі ставки зазначені з урахуванням програми лояльності. Щоб скористатися програмою лояльності банку ПУМБ, необхідно виконати одну з умов: пролонгація внеску, розміщення ще одного нового депозиту при вже наявному депозиті у ПУМБ, або розміщення/пролонгація депозиту через мобільний застосунок ПУМБ Online.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок