Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Встигніть відкрити депозити за вигідними відсотковими ставками!
28 May, Tuesday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Відкривайте депозити у ПУМБ зараз та скористайтеся шансом отримати найкращі умови розміщення депозитів за підвищеними* ставками. З 1 червня 2024 року ставки за строковими вкладами у гривні терміном від 3 до 18 місяців буде змінено. Ставки по депозитам у іноземній валюті залишаються без змін.

Для порівняння - поточні та нові (з 1.06.2024 р) відсоткові ставки:

Депозити можна відкрити як у будь-якому зручному відділенні банка, так і у застосунку ПУМБ Online. Сервіс доступний як існуючим, так і новим клієнтам - достатньо скачати застосунок, зареєструватися за допомогою Дії, BankID, ID-картки або паспорта та відкрити рахунок у ПУМБ.

Банку довіряють українці та держава. Так, у квітні 2024 розмір  депозитного портфелю ПУМБ в гривні досяг рекордної позначки -  клієнти банка розмістили на депозитних рахунках 20 млрд грн, а банк, за даними НБУ станом на 1 квітня 2024 року,  увійшов до ТОП-3 банків України за розміром строкового депозитного портфелю клієнтів-фізичних осіб у гривні. 

Причина зменшення ставок - рішення Правління Національного банку України з 26 квітня 2024 року щодо зниження облікової ставки з 14,5% до 13,5%.

ПУМБ постійно допомагає країні та армії. З моменту повномасштабного вторгнення банк перерахував до державного бюджету понад  7,5 млрд грн, увійшовши до ТОП-5 найбільших платників податків у банківському секторі. Витрати ПУМБ на допомогу силам безпеки та оборони, волонтерські проєкти, допомогу постраждалим від війни та інші соціальні ініціативи склали понад 530 млн грн.

__________________________________________________

*Під вигідними відсотковими ставками маються на увазі поточні ставки відносно тих, які будуть діяти з 1 червня 2024 року за строковими депозитами ПУМБ у гривні терміном від 3 до 18 місяців.

**Усі ставки зазначені з урахуванням програми лояльності. Щоб скористатися програмою лояльності банку ПУМБ, необхідно виконати одну з умов: пролонгація внеску, розміщення ще одного нового депозиту при вже наявному депозиті у ПУМБ, або розміщення/пролонгація депозиту через мобільний застосунок ПУМБ Online.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback