Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ приєднався до сервісу обліку часток від Центрального депозитарію
01 травня, середа
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Система обліку часток Товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ) та Товариств з додатковою відповідальністю (ТДВ) в Україні отримала нового учасника: до інноваційного сервісу приєднався Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ). 

Цей крок відкриває нові можливості для клієнтів банку у зручному та ефективному управлінні їхніми правами власності, адже отримавши статус уповноваженої депозитарної установи, ПУМБ зможе обслуговувати рахунки учасників товариств в обліковій системі часток Національного депозитарію України.

Відтепер клієнти ПУМБ зможуть об'єднати облік своїх прав власності як на цінні папери, так і на частки в одній депозитарній установі. Це дозволить їм забезпечити більшу безпеку та зручність в управлінні їхніми активами.

Нагадаємо, що облікова системи НДУ стартувала у березні і перші частки вже були зарахувані. Детально про тарифи на офіційному вебсайті НДУ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок