Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ приєднався до сервісу обліку часток від Центрального депозитарію
01 May, Wednesday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Система обліку часток Товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ) та Товариств з додатковою відповідальністю (ТДВ) в Україні отримала нового учасника: до інноваційного сервісу приєднався Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ). 

Цей крок відкриває нові можливості для клієнтів банку у зручному та ефективному управлінні їхніми правами власності, адже отримавши статус уповноваженої депозитарної установи, ПУМБ зможе обслуговувати рахунки учасників товариств в обліковій системі часток Національного депозитарію України.

Відтепер клієнти ПУМБ зможуть об'єднати облік своїх прав власності як на цінні папери, так і на частки в одній депозитарній установі. Це дозволить їм забезпечити більшу безпеку та зручність в управлінні їхніми активами.

Нагадаємо, що облікова системи НДУ стартувала у березні і перші частки вже були зарахувані. Детально про тарифи на офіційному вебсайті НДУ.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback