Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Ударні крила, захисні РЕБи і потужні позашляховики - внесок ПУМБ у перемогу
05 квітня, п'ятниця
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

За 1 квартал 2024 року рік банк інвестував 18 мільйонів грн у допомогу підрозділам ЗСУ, Нацгвардії, ГУР та СБУ. З початку повномасштабного вторгнення сума цієї підтримки банком склала 185 мільйонів грн.

Леонід Скалозуб, заступник Голови Правління ПУМБ з питань безпеки, прокоментував надання допомоги банком: «В 2024 році існує нагальна потреба підрозділів Сил безпеки і оборони у засобах радіоелектронної боротьби та комп’ютерному обладнанні, повнопривідних позашляховиках та деталях для їх ремонту, безпілотних літальних апаратах та авіаційних комплексах. Підтримка нашого бізнесу рятує життя воїнів на нулі й цивільних у мирних містах».

Так, на запит Міжнародного легіону при ГУР МО України ПУМБ профінансував закупівлю безпілотного авіаційного комплексу (БпАК) «SHULIKA - S1», який складається з 5 БпЛА,  які можуть виступати в ролі дронів-камікадзе та розвідників, систем керування і запуску. SHULIKA допомагатиме захисникам виконувати складні завдання на безпечній відстані, зберегти особовий склад і ефективно знищувати ворожі цілі.

Банк не тільки напряму допомагає військовим частинам, але й у співпраці з благодійними фондами. В березні завдяки донату від ПУМБ команда Фонду Сергія Притули змогла закрити заявку 59 ОМПБР на шість потужних РЕБів, і ще вистачило на два акумулятори DJI Intelligent Flight Battery для Mavic 3. Ці РЕБи працюватимуть на бойових машинах, які виконують завдання на одній з найскладніших ділянок фронту, та допоможуть зберегти життя наших захисників та захисниць.

В рамках ініціативи «Сталевий фронт Ріната Ахметова» ПУМБ профінансував закупівлю 10 пікапів: 1 - для  Оперативного командування «Північ» та 9 для мобільних вогневих груп Регіонального управління сил ТрO «Північ». Потужні позашляховики використовуватимуться для ураження повітряних цілей ворога, захисту цивільного населення, прикриття об’єктів критичної інфраструктури Чернігівщини.

Долучайтесь до підтримки Сил безпеки і оборони України у всіх зручних каналах банку!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок