Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Ударні крила, захисні РЕБи і потужні позашляховики - внесок ПУМБ у перемогу
05 April, Friday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

За 1 квартал 2024 року рік банк інвестував 18 мільйонів грн у допомогу підрозділам ЗСУ, Нацгвардії, ГУР та СБУ. З початку повномасштабного вторгнення сума цієї підтримки банком склала 185 мільйонів грн.

Леонід Скалозуб, заступник Голови Правління ПУМБ з питань безпеки, прокоментував надання допомоги банком: «В 2024 році існує нагальна потреба підрозділів Сил безпеки і оборони у засобах радіоелектронної боротьби та комп’ютерному обладнанні, повнопривідних позашляховиках та деталях для їх ремонту, безпілотних літальних апаратах та авіаційних комплексах. Підтримка нашого бізнесу рятує життя воїнів на нулі й цивільних у мирних містах».

Так, на запит Міжнародного легіону при ГУР МО України ПУМБ профінансував закупівлю безпілотного авіаційного комплексу (БпАК) «SHULIKA - S1», який складається з 5 БпЛА,  які можуть виступати в ролі дронів-камікадзе та розвідників, систем керування і запуску. SHULIKA допомагатиме захисникам виконувати складні завдання на безпечній відстані, зберегти особовий склад і ефективно знищувати ворожі цілі.

Банк не тільки напряму допомагає військовим частинам, але й у співпраці з благодійними фондами. В березні завдяки донату від ПУМБ команда Фонду Сергія Притули змогла закрити заявку 59 ОМПБР на шість потужних РЕБів, і ще вистачило на два акумулятори DJI Intelligent Flight Battery для Mavic 3. Ці РЕБи працюватимуть на бойових машинах, які виконують завдання на одній з найскладніших ділянок фронту, та допоможуть зберегти життя наших захисників та захисниць.

В рамках ініціативи «Сталевий фронт Ріната Ахметова» ПУМБ профінансував закупівлю 10 пікапів: 1 - для  Оперативного командування «Північ» та 9 для мобільних вогневих груп Регіонального управління сил ТрO «Північ». Потужні позашляховики використовуватимуться для ураження повітряних цілей ворога, захисту цивільного населення, прикриття об’єктів критичної інфраструктури Чернігівщини.

Долучайтесь до підтримки Сил безпеки і оборони України у всіх зручних каналах банку!

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback