Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

АТ "ПУМБ" оголошує конкурс на аудиторські послуги
04 квітня, четвер
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

АТ "Перший Міжнародний Український Банк" оголошує про вибір підрядника з надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності АТ «ПУМБ» за 2024-2026 роки згідно Міжнародних стандартів фінансової звітності, положень НБУ та вимог чинного законодавства України.

До конкурсу запрошуються суб’єкти аудиторської діяльності, які відповідають вимогам Закону про аудит, включені до окремого розділу Реєстр аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, зокрема до розділу «Суб’єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес», та які не мають обмежень, пов’язаних з тривалістю надання послуг банку.

Детальна інформація щодо правил та умов участі в конкурсі розміщена на електронному майданчику за посиланням: SmartTender

Політика проведення конкурсу – за посиланням.

Кінцевий термін подачі конкурсної пропозиції – 15 травня 2024 року до 10:00.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок