Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

АТ "ПУМБ" оголошує конкурс на аудиторські послуги
04 April, Thursday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

АТ "Перший Міжнародний Український Банк" оголошує про вибір підрядника з надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності АТ «ПУМБ» за 2024-2026 роки згідно Міжнародних стандартів фінансової звітності, положень НБУ та вимог чинного законодавства України.

До конкурсу запрошуються суб’єкти аудиторської діяльності, які відповідають вимогам Закону про аудит, включені до окремого розділу Реєстр аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, зокрема до розділу «Суб’єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес», та які не мають обмежень, пов’язаних з тривалістю надання послуг банку.

Детальна інформація щодо правил та умов участі в конкурсі розміщена на електронному майданчику за посиланням: SmartTender

Політика проведення конкурсу – за посиланням.

Кінцевий термін подачі конкурсної пропозиції – 15 травня 2024 року до 10:00.

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback