Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

АТ "ПУМБ" та ЦНТУ підписали Меморандум про співпрацю: зміцнюємо майбутнє разом
27 березня, середа
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ та Центральноукраїнський національний технічний університет (ЦНТУ) впевнені, що спільні зусилля ведуть до великих досягнень.  ПУМБ з радістю оголошує про підписання Меморандуму про співпрацю між  банком та університетом.

Меморандум відкриває нові можливості партерства між ПУМБ та університетом: стажування студентів, впровадження нових практичних знань та умінь, обмін досвідом між банком та ЦНТУ, просування та популяризація банківських продуктів та cashless-економіки.

"ПУМБ завжди відкритий до інновацій та готовий підтримати талановиту молодь. Впевнений, що ця співпраця стане новим кроком до успішної кар'єри майбутніх фахівців фінансової сфери України. Мені особливо приємно, що Меморандум підписано із моєю альма-матер. Партнерство між банком та університетом - виграш для всіх: для студентів, університету, банку та фінансового сектору. Разом ми розбиваємо стереотипи та будуємо успішне майбутнє", - коментує Дмитро Поліщук, заступник голови правління ПУМБ.

Також, в рамках партнерства, співробітники ПУМБ проводитимуть гостьові лекції для студентів університету. Перша лекція відбулась 21 березня 2024 року під час підписання Меморандуму і була присвячена темі "Виклики сучасного українського банку". Спікером лекції став Дмитро Поліщук.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок