Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

АТ "ПУМБ" та ЦНТУ підписали Меморандум про співпрацю: зміцнюємо майбутнє разом
27 March, Wednesday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ПУМБ та Центральноукраїнський національний технічний університет (ЦНТУ) впевнені, що спільні зусилля ведуть до великих досягнень.  ПУМБ з радістю оголошує про підписання Меморандуму про співпрацю між  банком та університетом.

Меморандум відкриває нові можливості партерства між ПУМБ та університетом: стажування студентів, впровадження нових практичних знань та умінь, обмін досвідом між банком та ЦНТУ, просування та популяризація банківських продуктів та cashless-економіки.

"ПУМБ завжди відкритий до інновацій та готовий підтримати талановиту молодь. Впевнений, що ця співпраця стане новим кроком до успішної кар'єри майбутніх фахівців фінансової сфери України. Мені особливо приємно, що Меморандум підписано із моєю альма-матер. Партнерство між банком та університетом - виграш для всіх: для студентів, університету, банку та фінансового сектору. Разом ми розбиваємо стереотипи та будуємо успішне майбутнє", - коментує Дмитро Поліщук, заступник голови правління ПУМБ.

Також, в рамках партнерства, співробітники ПУМБ проводитимуть гостьові лекції для студентів університету. Перша лекція відбулась 21 березня 2024 року під час підписання Меморандуму і була присвячена темі "Виклики сучасного українського банку". Спікером лекції став Дмитро Поліщук.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback